id: 9mwvwf

Dni Tolerancji, pomoc psychologiczna i czynsz listopadowy Hostelu Interwencyjnego.

Dni Tolerancji, pomoc psychologiczna i czynsz listopadowy Hostelu Interwencyjnego.

8 602 zł 
z 30 000 zł
28%
zakończona 01.12.2021r
113 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

j4989897c0d03d3b.jpegZ okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji już  po raz drugi Stowarzyszenie Tęczowi Społecznicy organizować będzie wydarzenie, mające na celu dialog ponad wszelkimi podziałami i z każdym, kto jest otwarty na drugiego człowieka.

Wrażliwość na potrzeby najsłabszych i odrzuconych jest tym, co łączy nas wszystkich, bez względu na nasze osobiste przekonania czy światopogląd. 

Podczas naszego wydarzenia chcemy poruszyć tematykę tolerancji i szacunku dla różnorodności w szerokim kontekście, gdyż wierzymy, że odmienność nie stanowi zagrożenia, lecz ubogaca i pozwala nam lepiej zrozumieć nas samych. 

Dialog w każdej dziedzinie życia i walka z mową nienawiści są dla nas priorytetem, dlatego bardzo liczymy na Wasz udział- pokażmy, że każdy człowiek jest ważny, a problemy społeczne są naszą wspólną sprawą.

Obchodom Dni Tolerancji towarzyszyć będzie również Ekumeniczne Nabożeństwo w tradycji luterańskiej pod przewodnictwem księdza Romana Prackiego,duszpasterza środowisk zagrożonych wykluczeniem, którego przesłaniem będzie: "Pamiętaj! Bóg kocha Ciebie, takiego jakim Cię stworzył."

Już od dwóch nieustannie lat możecie nas spotkać na ulicach Łodzi- wszystkie posiłki wykonujemy samodzielnie i staramy się pomóc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Wraz z UM w Łodzi bierzemy również udział w zadaniu publicznym "Przeciwdziałanie Patologiom Społecznym i skutkom Alkoholizmu".

cede147ea48660d8.jpeg

o6525f01e613cdcc.jpeg

t29e89f1f81c11dd.jpegZbliżają się chłodne dni i potrzeby są coraz większe- za każdym razem ilość wydanych posiłków nas zaskakuje, z chęcią przyjmiemy więc również żywność długoterminową oraz wszelką odzież w dobrym stanie. 

Wszystkie nasze działania realizujemy dzięki środkom społecznym i ciężkiej pracy wolontariuszy z całego kraju, a podczas tej zbiórki zbieramy na:

-organizację wydarzenia, w tym: zakup żywności, środków higieniczny oraz niezbędnych leków dla osób potrzebujących i dotkniętych kryzysem bezdomności. 

- wyżywienie dla podopiecznym, przebywających aktualnie w naszym Hostelu Interwencyjnym.

- opłaty za pomoc psychologiczną, którą oferujemy nie tylko osobom przebywającym w Hostelu, ale również tym, którzy jej po prostu potrzebują. 

- czynsz za hostel za miesiąc listopad- niestety wraz z koniecznością otwarcia kolejnych pokoi nasze zobowiązania wzrosły do kwoty 6000 zł miesięcznie, nie licząc bieżących wydatków. 


Dziękujemy , że jesteście z nami! Pamiętajmy- kto ratuje jednego człowieka,ten ratuje cały świat ❤

idf163383eeea52b.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 113

 
Dane ukryte
1 000 zł
JD
Jacek Dehnel
300 zł
HG
Hanna Gill-Piątek
300 zł
AC
Agnieszka
300 zł
MB
Ola i Marek
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
A
AnPaKaj
200 zł
KW
Walter
200 zł
RB
zInnejBeczki
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Witam. Ja również głosuję na konfederację. Bardzo mi zależy na niektórych jej postulatach, jednak nie ma sposobu na wypowiedzenie się, które i rykoszetem odbija się to na środowisku LGBT. Bardzo wspieram podobne inicjatywy - moim zdaniem mają znacznie więcej mocy, niż atak na osoby o bardziej konserwatywnych poglądach. Gorąco pozdrawiam. Na razie najmniejsza kwota, ale mam nadzieję, że niedługo, będę w stanie wpłacić więcej.

  20 zł
 • Kolejny Konfedereta

  Głodnego nakarmić, chorego odwiedzić

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

852 196 zrzutek

i zebrali

737 400 752 zł

A ty na co dziś zbierasz?