id: 9mwvwf

Dni Tolerancji, pomoc psychologiczna i czynsz listopadowy Hostelu Interwencyjnego.

Dni Tolerancji, pomoc psychologiczna i czynsz listopadowy Hostelu Interwencyjnego.

Nasi użytkownicy założyli 913 297 zrzutek i zebrali 876 239 900 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

j4989897c0d03d3b.jpegZ okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji już  po raz drugi Stowarzyszenie Tęczowi Społecznicy organizować będzie wydarzenie, mające na celu dialog ponad wszelkimi podziałami i z każdym, kto jest otwarty na drugiego człowieka.

Wrażliwość na potrzeby najsłabszych i odrzuconych jest tym, co łączy nas wszystkich, bez względu na nasze osobiste przekonania czy światopogląd. 

Podczas naszego wydarzenia chcemy poruszyć tematykę tolerancji i szacunku dla różnorodności w szerokim kontekście, gdyż wierzymy, że odmienność nie stanowi zagrożenia, lecz ubogaca i pozwala nam lepiej zrozumieć nas samych. 

Dialog w każdej dziedzinie życia i walka z mową nienawiści są dla nas priorytetem, dlatego bardzo liczymy na Wasz udział- pokażmy, że każdy człowiek jest ważny, a problemy społeczne są naszą wspólną sprawą.

Obchodom Dni Tolerancji towarzyszyć będzie również Ekumeniczne Nabożeństwo w tradycji luterańskiej pod przewodnictwem księdza Romana Prackiego,duszpasterza środowisk zagrożonych wykluczeniem, którego przesłaniem będzie: "Pamiętaj! Bóg kocha Ciebie, takiego jakim Cię stworzył."

Już od dwóch nieustannie lat możecie nas spotkać na ulicach Łodzi- wszystkie posiłki wykonujemy samodzielnie i staramy się pomóc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Wraz z UM w Łodzi bierzemy również udział w zadaniu publicznym "Przeciwdziałanie Patologiom Społecznym i skutkom Alkoholizmu".

cede147ea48660d8.jpeg

o6525f01e613cdcc.jpeg

t29e89f1f81c11dd.jpegZbliżają się chłodne dni i potrzeby są coraz większe- za każdym razem ilość wydanych posiłków nas zaskakuje, z chęcią przyjmiemy więc również żywność długoterminową oraz wszelką odzież w dobrym stanie. 

Wszystkie nasze działania realizujemy dzięki środkom społecznym i ciężkiej pracy wolontariuszy z całego kraju, a podczas tej zbiórki zbieramy na:

-organizację wydarzenia, w tym: zakup żywności, środków higieniczny oraz niezbędnych leków dla osób potrzebujących i dotkniętych kryzysem bezdomności. 

- wyżywienie dla podopiecznym, przebywających aktualnie w naszym Hostelu Interwencyjnym.

- opłaty za pomoc psychologiczną, którą oferujemy nie tylko osobom przebywającym w Hostelu, ale również tym, którzy jej po prostu potrzebują. 

- czynsz za hostel za miesiąc listopad- niestety wraz z koniecznością otwarcia kolejnych pokoi nasze zobowiązania wzrosły do kwoty 6000 zł miesięcznie, nie licząc bieżących wydatków. 


Dziękujemy , że jesteście z nami! Pamiętajmy- kto ratuje jednego człowieka,ten ratuje cały świat ❤

idf163383eeea52b.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 113

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Witam. Ja również głosuję na konfederację. Bardzo mi zależy na niektórych jej postulatach, jednak nie ma sposobu na wypowiedzenie się, które i rykoszetem odbija się to na środowisku LGBT. Bardzo wspieram podobne inicjatywy - moim zdaniem mają znacznie więcej mocy, niż atak na osoby o bardziej konserwatywnych poglądach. Gorąco pozdrawiam. Na razie najmniejsza kwota, ale mam nadzieję, że niedługo, będę w stanie wpłacić więcej.

  20 zł
 • Kolejny Konfedereta

  Głodnego nakarmić, chorego odwiedzić

  50 zł