Nowe życie dla Bilbo i Tytusa! ID: 9psmmn

Nowe życie dla Bilbo i Tytusa! ID: 9psmmn

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

17 250 zł z 5 000 zł

345%

17 250 zł

17 250 zł

z 5 000 zł
345%

Aktualności 2

  • U naszych Radysiaków wielkie świeto! W środę 26 czerwca do domu stałego pojechał z hoteliku nasz Bilbo. Od dziś ma na imię Kubuś. Dziękujemy z całego serca dla dom dla tego kochanego seniora. Tymczasem na miejsce Bilbo do hoteliku przyjechał Sumo - piesek, który waży 33 kilo... czyli o jakieś 15 za dużo! Sumo jest skrajnie otyły i już zaczęliśmy walkę o doprowadzenie go do ładu. Na razie zdiagnozowano u niego niedoczynność tarczycy, mamy nadzieję, że leki w połączeniu z dietą i ruchem dadzą szybkie efekty. Trzymajcie kciuki za Tytusa i Sumo. Zapraszamy też na wydarzenie chłopaków na FB - Tytus i Sumo w drodze do lepszego życia.
    Czytaj więcej
  • Kochani! Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu, serdecznie dziękujemy! U Bilbo i Tytusa wszystko świetnie, a ponieważ ubieraliśmy więcej pieniędzy niź myśleliśmy, w piątek z Radys wyjeżdża kolejna biedna, bardzo potrzebująca naszej pomocy. Stay tuned! :) Dziękujemy w imieniu psiaków!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zbieramy na nowy start dla Bilbo i Tytusa - psiaków, które przez 5 lat czekały na dom w Schronisku w Radysach. Zwróćcie proszę uwagę na spojrzenie rudego Tytusa (górne zdjęcie), jakim obdarzał nas przez całą drogę do Warszawy - te oczy mówią wszystko...

Bilbo w drodze do hoteliku! Jest bardzo dzielnym pasażerem - większość drogi przespał, zmęczony wrażeniami. W końcu to stateczny, straszy Pan :)

I Tytus w drodze. Tytus również jest dzielnym pasażerem, choć bynajmniej nie spał - chłonął widoki za oknem i wszystko, co się działo wokół! Nic dziwnego, po tak długiej "odsiadce" bez spacerów energia go wprost rozpierała :)

Pieski zostały od razu zabrane przez nas do lecznicy w celu oceny ich stanu zdrowia.

Bardzo chcemy pomóc tym dwóm skrzywdzonym przez ludzi i los pieskom zacząć nowe życie. Ich sytuacja oczywiście już się odmieniła o 180 stopni po opuszczeniu Schroniska - teraz czekają w wygodnym domowym hoteliku. Potrzebujemy środków na opłacanie hoteliku (700 zł za obu chłopców miesięcznie) oraz innych wydatków - diagnostyki, leczenia, zabiegów operacyjnych, zabezpieczenia przeciwko kleszczom itd.

Jesteśmy wolontariuszami w warszawskim Schronisku, pomoc dla Bilbo i Tytusa (których zabrałyśmy z innego Schroniska) opłacamy dotąd tylko z naszych prywatnych pieniędzy. Bardzo liczymy na Waszą pomoc - chcemy przygotować psiaki do adopcji, aby mogły znaleźć prawdziwe, kochające i dbające domy stałe.

Kochani!

Bilbo i Tytus to dwa psiaki zabrane tydzień temu ze Schroniska w Radysach. Oba spędziły tam po 5 lat - dla psa to cała wieczność. Wieczność bez człowieka, bez opieki, bez dotyku kochającej dłoni. Psiaki zostały przez nas zabrane do cudownego domowego hoteliku pod Warszawą - teraz wreszcie są kochane i bezpieczne. Zaczynamy też ogarniać je zdrowotnie, co nie jest proste, gdyż oba cierpią na szereg chorób - Bilbo ma m.in. nowotwór jąder, naderwane więzadło w tylnej łapce, szmery w sercu, Tytus jest jednostronnym wnętrem. Czeka nas jeszcze szereg badań i konsultacji, aby doprowadzić chłopaków do porządku i przygotować ich do adopcji. Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy - bez niej nie będziemy w stanie opłacić wszystkich wydatków...

Kim jesteśmy?

Na co dzień działamy jako wolontariusze w warszawskim Schronisku, ale swojej pomocy nie ograniczamy tylko do swojej okolicy. Staramy się pomagać tym zwierzakom, które tego najbardziej potrzebują - tak jak teraz Bilbo i Tytus.

Możemy oczywiście udostępnić dokumenty dotyczące sytuacji Bilbo i Tytusa, ich stanu zdrowia itd. Prosimy o każde wsparcie, również w zakresie szukania nowych, docelowych domów!

Wpłacający340

 
Dorota Pawlicka
350 zł
 
Maria Szatkowska
275 zł
GS
Gregor Spade
272 zł
MW
Monika Woźniak
250 zł
 
Dane ukryte
225 zł
 
Dane ukryte
210 zł
 
Dane ukryte
200 zł
K
Katarzyna
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MS
Monika Stępień
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze107

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

523 866 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?