id: 9zrvmb

Telewizja internetowa WPRAWO.TV

Telewizja internetowa WPRAWO.TV

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
17 777 zł 
z 16 700
106%
zakończona 31.07.2019r
262 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cenzura w Internecie nabiera coraz większego rozpędu. Prawicowe kanały w serwisie YouTube, który jest prawdziwym monopolistą na rynku, są cenzurowane, blokowane, a nawet kasowane jak w przypadku Jacka Międlara. Monopoliści cenzurują publikowane treści, które nie wpisują w narrację mediów głównego ścieku i w zaciszu gabinetów, ramię w ramię w z politykami z Brukseli i imperialistami mordują wolność słowa. Już najwyższa pora, by uwolnić się od tych, którzy chcą dyktować nam warunki i uśmiercać prawdę. W tym celu Jacek Międlar z redakcją portalu WPRAWO.PL zakłada profesjonalną platformę filmową WPRAWO.TV z transmisjami na żywo oraz aplikacją na smartfony na najwyższym poziomie. Przygotowaniem platformy zajmuje się programista pracujący dla największych koncernów internetowych na świecie. Wielkie doświadczenie i zamiłowanie do pracy. Czas zakończenia realizacji projektu to lipiec 2019. Koszt przygotowania platformy WPRAWO.TV wraz z aplikacją na smartfony wynosi 16 tysięcy złotych. POMÓŻ NAM W REALIZACJI PIERWSZEGO TEGO TYPU PROJEKTU W POLSCE. STOP CENZURZE W SIECI!

Cenzura w Internecie nabiera coraz większego rozpędu

. Prawicowe kanały w serwisie YouTube, który jest prawdziwym monopolistą na rynku, są cenzurowane, blokowane, a nawet kasowane jak w przypadku Jacka Międlara.

Monopoliści cenzurują publikowane treści, które nie wpisują się w narrację mediów głównego ścieku i w zaciszu gabinetów, ramię w ramię z politykami z Brukseli i imperialistami mordują wolność słowa.

Już najwyższa pora, by uwolnić się od tych, którzy chcą dyktować nam warunki i uśmiercać prawdę. W tym celu Jacek Międlar z redakcją portalu WPRAWO.PL zakłada profesjonalną platformę filmową WPRAWO.TV z transmisjami na żywo oraz aplikacją na smartfony na najwyższym poziomie.

Przygotowaniem platformy zajmuje się programista pracujący dla największych koncernów internetowych na świecie. Wielkie doświadczenie i zamiłowanie do pracy.

Do naszego projektu już zamierzają przyłączyć się dwie duże redakcje z Dolnego Śląska. Przyłączają się kolejni chętni.

Czas zakończenia realizacji projektu to lipiec 2019.

Koszt przygotowania platformy WPRAWO.TV wraz z aplikacją na smartfony wynosi 16 tysięcy złotych.

POMÓŻ NAM W REALIZACJI PIERWSZEGO TEGO TYPU PROJEKTU W POLSCE. STOP CENZURZE W SIECI!

Za wpłatę powyżej 300 złotych, w ramach podziękowań przesyłamy wybraną koszulkę lub książkę (http://sklep-wprawo.pl). Po takiej wpłacie proszę pisać na [email protected].

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 262

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 025 zrzutek

i zebrali

835 310 042 zł

A ty na co dziś zbierasz?