id: 9zrvmb

Telewizja internetowa WPRAWO.TV

Telewizja internetowa WPRAWO.TV

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
17 777 zł 
z 16 700
106%
zakończona
31.07.2019r
262
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 458 zrzutek i zebrali 880 898 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cenzura w Internecie nabiera coraz większego rozpędu. Prawicowe kanały w serwisie YouTube, który jest prawdziwym monopolistą na rynku, są cenzurowane, blokowane, a nawet kasowane jak w przypadku Jacka Międlara. Monopoliści cenzurują publikowane treści, które nie wpisują w narrację mediów głównego ścieku i w zaciszu gabinetów, ramię w ramię w z politykami z Brukseli i imperialistami mordują wolność słowa. Już najwyższa pora, by uwolnić się od tych, którzy chcą dyktować nam warunki i uśmiercać prawdę. W tym celu Jacek Międlar z redakcją portalu WPRAWO.PL zakłada profesjonalną platformę filmową WPRAWO.TV z transmisjami na żywo oraz aplikacją na smartfony na najwyższym poziomie. Przygotowaniem platformy zajmuje się programista pracujący dla największych koncernów internetowych na świecie. Wielkie doświadczenie i zamiłowanie do pracy. Czas zakończenia realizacji projektu to lipiec 2019. Koszt przygotowania platformy WPRAWO.TV wraz z aplikacją na smartfony wynosi 16 tysięcy złotych. POMÓŻ NAM W REALIZACJI PIERWSZEGO TEGO TYPU PROJEKTU W POLSCE. STOP CENZURZE W SIECI!

Cenzura w Internecie nabiera coraz większego rozpędu

. Prawicowe kanały w serwisie YouTube, który jest prawdziwym monopolistą na rynku, są cenzurowane, blokowane, a nawet kasowane jak w przypadku Jacka Międlara.

Monopoliści cenzurują publikowane treści, które nie wpisują się w narrację mediów głównego ścieku i w zaciszu gabinetów, ramię w ramię z politykami z Brukseli i imperialistami mordują wolność słowa.

Już najwyższa pora, by uwolnić się od tych, którzy chcą dyktować nam warunki i uśmiercać prawdę. W tym celu Jacek Międlar z redakcją portalu WPRAWO.PL zakłada profesjonalną platformę filmową WPRAWO.TV z transmisjami na żywo oraz aplikacją na smartfony na najwyższym poziomie.

Przygotowaniem platformy zajmuje się programista pracujący dla największych koncernów internetowych na świecie. Wielkie doświadczenie i zamiłowanie do pracy.

Do naszego projektu już zamierzają przyłączyć się dwie duże redakcje z Dolnego Śląska. Przyłączają się kolejni chętni.

Czas zakończenia realizacji projektu to lipiec 2019.

Koszt przygotowania platformy WPRAWO.TV wraz z aplikacją na smartfony wynosi 16 tysięcy złotych.

POMÓŻ NAM W REALIZACJI PIERWSZEGO TEGO TYPU PROJEKTU W POLSCE. STOP CENZURZE W SIECI!

Za wpłatę powyżej 300 złotych, w ramach podziękowań przesyłamy wybraną koszulkę lub książkę (http://sklep-wprawo.pl). Po takiej wpłacie proszę pisać na [email protected].

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 262

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków