id: 9zrvmb

Telewizja internetowa WPRAWO.TV

Telewizja internetowa WPRAWO.TV

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
17 777 zł 
z 16 700 zł
106%
zakończona 31.07.2019r
262 
wspierających

Opis zrzutki

Cenzura w Internecie nabiera coraz większego rozpędu. Prawicowe kanały w serwisie YouTube, który jest prawdziwym monopolistą na rynku, są cenzurowane, blokowane, a nawet kasowane jak w przypadku Jacka Międlara. Monopoliści cenzurują publikowane treści, które nie wpisują w narrację mediów głównego ścieku i w zaciszu gabinetów, ramię w ramię w z politykami z Brukseli i imperialistami mordują wolność słowa. Już najwyższa pora, by uwolnić się od tych, którzy chcą dyktować nam warunki i uśmiercać prawdę. W tym celu Jacek Międlar z redakcją portalu WPRAWO.PL zakłada profesjonalną platformę filmową WPRAWO.TV z transmisjami na żywo oraz aplikacją na smartfony na najwyższym poziomie. Przygotowaniem platformy zajmuje się programista pracujący dla największych koncernów internetowych na świecie. Wielkie doświadczenie i zamiłowanie do pracy. Czas zakończenia realizacji projektu to lipiec 2019. Koszt przygotowania platformy WPRAWO.TV wraz z aplikacją na smartfony wynosi 16 tysięcy złotych. POMÓŻ NAM W REALIZACJI PIERWSZEGO TEGO TYPU PROJEKTU W POLSCE. STOP CENZURZE W SIECI!

Cenzura w Internecie nabiera coraz większego rozpędu

. Prawicowe kanały w serwisie YouTube, który jest prawdziwym monopolistą na rynku, są cenzurowane, blokowane, a nawet kasowane jak w przypadku Jacka Międlara.

Monopoliści cenzurują publikowane treści, które nie wpisują się w narrację mediów głównego ścieku i w zaciszu gabinetów, ramię w ramię z politykami z Brukseli i imperialistami mordują wolność słowa.

Już najwyższa pora, by uwolnić się od tych, którzy chcą dyktować nam warunki i uśmiercać prawdę. W tym celu Jacek Międlar z redakcją portalu WPRAWO.PL zakłada profesjonalną platformę filmową WPRAWO.TV z transmisjami na żywo oraz aplikacją na smartfony na najwyższym poziomie.

Przygotowaniem platformy zajmuje się programista pracujący dla największych koncernów internetowych na świecie. Wielkie doświadczenie i zamiłowanie do pracy.

Do naszego projektu już zamierzają przyłączyć się dwie duże redakcje z Dolnego Śląska. Przyłączają się kolejni chętni.

Czas zakończenia realizacji projektu to lipiec 2019.

Koszt przygotowania platformy WPRAWO.TV wraz z aplikacją na smartfony wynosi 16 tysięcy złotych.

POMÓŻ NAM W REALIZACJI PIERWSZEGO TEGO TYPU PROJEKTU W POLSCE. STOP CENZURZE W SIECI!

Za wpłatę powyżej 300 złotych, w ramach podziękowań przesyłamy wybraną koszulkę lub książkę (http://sklep-wprawo.pl). Po takiej wpłacie proszę pisać na [email protected].

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 262

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
DN
Daniel Nawrocki
350 zł
JK
Jadwiga Kacperski
307 zł
KJ
Krzysztof Janiszewski
301 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
WM
Wojciech Michalski
200 zł
JM
Jerzy Martini
200 zł
AP
Pan X
200 zł
RK
Rafał Kościelny
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

753 187 zrzutek

i zebrali

543 991 808 zł

A ty na co dziś zbierasz?