Ziołozrzutka 2017: Stworzenie pracowni zielarskiej Zakończona 31.12.2017r ID: a2badh

Ziołozrzutka 2017: Stworzenie pracowni zielarskiej

Zebrano 495 zł
z kwoty 10 000 zł

4 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Krótko i zwięźle: chcę zebrać 10.000 złotych na stworzenie pracowni zielarskiej niezbędnej do podniesienia jakości prowadzonego przeze mnie bloga manualzielarski.pl. Każdy, kto dorzuci 5 zł lub więcej (10, 20, 50 zł...) otrzyma e-booka 'Kawy roślinne', którego jestem autorem. Książka opisuje 113 gatunków roślin, z których wykonywano substytuty kawy (dąb, łubin i wiele, wiele innych).


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

O mnie

Cześć wszystkim! Nazywam się Bartłomiej Byczkiewicz i mam 24 lata. Wprawdzie moją ojczyzną jest Pomorze Zachodnie, ale studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Jestem inżynierem zielarstwa i terapii roślinnych, a obecnie staram się uzyskać tytuł magistra.

Tak, to właśnie ja! ;)

Od września 2016 r. prowadzę blog Manuał Zielarski (manualzielarski.pl) poświęcony zagadnieniom zielarstwa, fitoterapii i roślin leczniczych. Poruszam tematy dość niszowe, często historyczne, ale do tej pory odnotowałem 93.500 wejść na stronę - chyba radzę sobie całkiem dobrze!

Materiały do jednego wpisu mogę zbierać tygodniami!


Cel zrzutki: pracownia zielarska

Postanowiłem założyć zrzutkę, a właściwie Ziołozrzutkę z prostej przyczyny - chcę dawać z siebie więcej. Mogę znacznie poszerzyć możliwości Manuału Zielarskiego dzięki pracowni zielarskiej.

Będzie to pomieszczenie w moim rodzinnym domu (jest takie jedno ;) ), wyposażone w szkło laboratoryjne (zlewki, lejki, cylindry); sprzęty (sita, aparat do destylacji olejków eterycznych) i zaopatrzone w podstawowe odczynniki, które mogą być przydatne w pracy. Dzięki tej pracowni mógłbym pokazać Wam, jak wyciągnąć z kwiatów najpiękniejsze aromaty; jak sporządzić preparaty lecznicze z ziół - zarówno te zamierzchłe, jak i współczesne. Wszystko sfotografowane, nagrane i wkomponowane w napisany przeze mnie artykuł. Oczywiście im więcej uzbieram, tym więcej będę mógł zrobić zarówno w kwestii remontu, jak i sprzętu (kamera do zdjęć w plenerze, profesjonalny aparat destylacyjny itd.).

Co w zamian?

Głęboko wierzę, iż aby coś dostać, trzeba najpierw dać. Dlatego napisałem dla Was książkę zatytułowaną 'Kawy roślinne'. Jest to e-book w formacie PDF, liczący 86 stron. Opisałem w nim 113 gatunków roślin, z których pozyskiwano surowce do wyrobu zamienników kawy arabskiej. W książce znajdują się monografie m.in. dębu, mniszka lekarskiego, łubinu, marchwi, piżmianu jadalnego i wielu innych roślin. E-book z pewnością zainteresuje botaników, survivalowców, zielarzy oraz miłośników roślin.

Książka jest przeznaczona dla osób, które dorzucą się do zrzutki w kwocie 5 zł lub wyższej (10, 20, 50 zł...) - jako wyraz podziękowania z mojej strony. Aby ją uzyskać, należy po dokonaniu wpłaty wysłać wiadomość za pomocą przycisku "Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki". Wpiszcie dowolną treść i wyślijcie - dzięki temu uzyskam adres e-mailowy, który podawaliście przy rejestracji w serwisie. W ciągu kilku godzin wyślę na niego e-mail z podziękowaniami i książką w załączniku.

Ważne informacje

  • Wasze adresy e-mailowe są bezpieczne. Nie zamierzam ich wykorzystywać w sposób inny niż zadeklarowany. Po uzyskaniu wiadomości zwrotnej lub po 7 dniach od wysłania e-maila z książką, zostaną usunięte z mojej skrzynki nadawczej.
  • Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z komunikacją, proszę o wysłanie wiadomości prywatnej do strony FB Manuału Zielarskiego: Facebook
  • Ziołozrzutka trwa tylko 14 dni!

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty. Warto, aby był przyjemny w odbiorze i skupiał uwagę. W ciekawy i miły sposób zachęć do wsparcia :)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Anna Lynx

13.12.2017 21:36

Powodzenia !!!

Bartłomiej Byczkiewicz

07.12.2017 7:01

UWAGA! Aby uzyskać e-book, należy wysłać do mnie wiadomość przez serwis zrzutka - do tego niezbędna jest rejestracja/logowanie! :) Wszelkie problemy proszę zgłaszać mailowo: bbyczkiewicz@gmail.com

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

06.12.2017 21:56

powodzenia....

Bartłomiej Byczkiewicz

07.12.2017 7:00

Dziękuję! :)

Zbigniew Miara

Zbigniew Miara

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
@iu_st

@iu_st

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Joanna Wojtko

Joanna Wojtko

25 zł
Anna Lynx

Anna Lynx

25 zł
Barbara Głowacka

Barbara Głowacka

20 zł
Kamil Ch.

Kamil Ch.

20 zł
Gabriela Inglot

Gabriela Inglot

15 zł
Bartosz

Bartosz

15 zł
Alicja Zielińska

Alicja Zielińska

15 zł
Łukasz Jankowski

Łukasz Jankowski

15 zł
Katarzyna Ksiazek

Katarzyna Ksiazek

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Marzena

Marzena

10 zł
Bartek

Bartek

10 zł
Karolina Wasiak

Karolina Wasiak

5 zł
A.Gulosus

A.Gulosus

5 zł
Norbert

Norbert

5 zł
Krzysztof Szmandra

Krzysztof Szmandra

5 zł

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

47
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.