id: a625kx

Na stworzenie nowoczesnego portalu griffons.pl

Na stworzenie nowoczesnego portalu griffons.pl

400 zł z 6 000 zł
6%
zakończona 31.12.2019r
4 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Za namową wielu z Was postanowiliśmy zrobić „ zrzutkę” na stworzenie nowoczesnego portalu griffons.pl. Prowadzimy go od 8 marca 2013 –całkowicie non-profit. I tak ma zostać.

Ale utrzymanie serwisu kosztuje (hosting, domena). Chcemyrozwijać się i stworzyć nowoczesny portal obsługujący również urządzeniamobilne. Świat idzie do przodu, technologie i standardy zmieniają się wbłyskawicznym tempie. Dlatego postanowiliśmy zlecić stworzenie takiego portalu Firmie ,bo tylko pasjonaci staledoskonalący swoje umiejętności mogą stworzyć taką stronę.

Dotąd wszystko robiliśmy własnymi siłami, ale pewnego pułapu„nie przeskoczymy”. Dlatego za namową ośmielamy się Was prosić o wsparcie.Stawiamy na fundraising. Każda złotówka (dosłownie!) będzie bardzo pomocna i zbliżynas do tego celu.

W ciągu kilkudziesięciu miesięcy funkcjonowania w sieci naszportal stał się bardzo popularny i dzięki dobrej pozycji w Google odwiedziło nasjuż ponad 10 tysięcy użytkowników!

Zatem okazuje się, że jest o czym i dla kogo pisać. I choćciężko jest nam konkurować np. z serwisem http://ingrus.net/griffon/en/ wiemy,że w dobie tylu pseudo związków zrzeszających pseudo-hodowle wierzymy, że takiserwis jest potrzebny – jako forum dobrych praktyk, jako kanał promocyjny, czyserwis informacyjny adresowany do aktualnych jak i do przyszłych hodowców, iwłaścicieli gryfoników nie tylko z Polski.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4

EI
Ewa i Anna Fonkowicz
150 zł
KD
Katarzyna Duda
100 zł
MJ
Manuela Janik
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

705 482 zrzutki

i zebrali

475 404 881 zł

A ty na co dziś zbierasz?