Na stworzenie nowoczesnego portalu griffons.pl ID: a625kx

Na stworzenie nowoczesnego portalu griffons.pl ID: a625kx

400 zł z 6 000 zł

6%

400 zł

400 zł

z 6 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2019r

4

4

wspierających
6%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Za namową wielu z Was postanowiliśmy zrobić „ zrzutkę” na stworzenie nowoczesnego portalu griffons.pl. Prowadzimy go od 8 marca 2013 –całkowicie non-profit. I tak ma zostać.

Ale utrzymanie serwisu kosztuje (hosting, domena). Chcemyrozwijać się i stworzyć nowoczesny portal obsługujący również urządzeniamobilne. Świat idzie do przodu, technologie i standardy zmieniają się wbłyskawicznym tempie. Dlatego postanowiliśmy zlecić stworzenie takiego portalu Firmie ,bo tylko pasjonaci staledoskonalący swoje umiejętności mogą stworzyć taką stronę.

Dotąd wszystko robiliśmy własnymi siłami, ale pewnego pułapu„nie przeskoczymy”. Dlatego za namową ośmielamy się Was prosić o wsparcie.Stawiamy na fundraising. Każda złotówka (dosłownie!) będzie bardzo pomocna i zbliżynas do tego celu.

W ciągu kilkudziesięciu miesięcy funkcjonowania w sieci naszportal stał się bardzo popularny i dzięki dobrej pozycji w Google odwiedziło nasjuż ponad 10 tysięcy użytkowników!

Zatem okazuje się, że jest o czym i dla kogo pisać. I choćciężko jest nam konkurować np. z serwisem http://ingrus.net/griffon/en/ wiemy,że w dobie tylu pseudo związków zrzeszających pseudo-hodowle wierzymy, że takiserwis jest potrzebny – jako forum dobrych praktyk, jako kanał promocyjny, czyserwis informacyjny adresowany do aktualnych jak i do przyszłych hodowców, iwłaścicieli gryfoników nie tylko z Polski.

Wpłacający4

EI
Ewa i Anna Fonkowicz
150 zł
KD
Katarzyna Duda
100 zł
MJ
Manuela Janik
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 064 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?