id: abvx2r

zbieram na wakacje i wyprawy rowerowe

zbieram na wakacje i wyprawy rowerowe

Nasi użytkownicy założyli 1 014 800 zrzutek i zebrali 1 061 352 614 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem zapalonym turystą rowerowym. W tym roku planuje spełni jedno ze swoich marzeń i wybrac się samodzielnie do Chamonix, na Włochy -Rzym . Długość trasy to około 8000km tam i z powrotem.

Jednak główną przeszkodą na dzień dzisiejszy jest sytuacja finansowa, z powodu utraty pracy ze względu na wypadek samochodowy i . Z góry dziękuje jeżeli ktoś wyrazi dobrą wole i wesprze każdą kwotą. Jest to moja pierwsza zrzutka.

Już teraz chce zadeklarować, że jeśli po wyprawie z uzbieranej kwoty zostaną mi pieniądze to wpłacę je na fundacje, która pomaga chorym dzieciom, ludziom niepełnosprawnym. Moim kolejnym marzeniem jest elektryfikacja roweru, który pozwoli mi zaplanować dłuższe wyprawy rowerowe. Rok temu uległem poważnemu wypadkowi i nigdy moja noga nie wróci do normalnego zdrowia i funkcjonowania, dlatego inspiracją był spotkany rower elektryczny, który przywrócił nadzieję, choćby na chwilę, że można dalej podróżować i zwiedzać. Coś co zawsze kochałem robić, właśnie jeżdżenie na rowerze. Elektryfikacja roweru zaczyna się od 3000 zł. Resztę bym przeznaczył na wcześniej wspomnianą wyprawę, potrzebujących, będących w podobnej sytuacji. W przyszłości będę planował wyprawy, które będą miały na celu zbieranie pieniędzy dla , pomoc ludziom takim , co byli rowerzystami, a nie mogą używać normalnego rowera, ale dzięki technologii nie muszą rezygnować ze swoich pasji.

Pieniądze ze zbiórki zostaną wydane na elektryfikację oraz koszty związane z wyprawą: noclegi ( głownie campingi) , żywność oraz ewentualne awaryjne naprawy. Z góry dziękuję za pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!