Wpłacasz na

Wybierz nagrodę
krok 1/4

Podziękowanie imienne na Facebooku

29 zł i więcej

Autor osobiście imiennie podziękuje darczyńcy na swoim FanPage na Facebooku

wybrano 4 razy (pozostało 26 z 30)

Książka z dedykacją

89 zł i więcej

+ Darczyńca otrzyma wydrukowany egzemplarz książki z autografem i dedykacją od autora.
+ Imienne podziękowanie od autora na Facebooku.

wybrano 16 razy

Lista darczyńców wewnątrz książki

197 zł i więcej

+ Darczyńca znajdzie na liście wyróżnionych darczyńców wewnątrz wydrukowanej książki
+ Książka z dedykacją od autora i liścikiem z odręcznym podziękowaniem
+ Książka w formie e-booka wysyłana po wpłacie
+ Imienne podziękowanie na Facebooku

wybrano 3 razy

Zaproszenie VIP na premierę książki i kolacja z autorem

1000 zł i więcej

+ Darczyńca dostanie zaproszenie VIP na premierę książki 
+ Darczyńca zostanie zaproszony na specjalną kolację z autorem
+ Imię i nazwisko darczyńcy i/lub logo firmy znajdzie się na okładce książki
+ Lista wyróżnionych darczyńców wewnątrz książki
+ 2 egzemplarze książki z dedykacją od autora
+ Imienne podziękowanie od autora na Facebooku 

(pozostało 4 z 4)

Honorowy Patron wydania

10000 zł i więcej

+ Darczyńca znajdzie się na okładce książki jako Honorowy Patron wydania: imię i nazwisko i/lub logo firmy.
+ Wskazana przez darczyńcę firma uzyska patronat nad górską wyprawą w Maroko w maju 2019 roku, jego logo na bannerze znajdzie się na zdjęciach z wyprawy, promowanej i relacjonowanej w Social Media. Wyprawę tę poprowadzi autor książki.
+ Darczyńca dostanie zaproszenie VIP na premierę książki z osobą towarzyszącą 
+ Darczyńca zostanie także zaproszony z osobą towarzyszącą na specjalną kolację z autorem
+ Imię i nazwisko darczyńcy i/lub logo firmy znajdzie się na okładce książki
+ 5 egzemplarzy książki z dedykacją od autora
+ Imienne podziękowanie od autora na Facebooku

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Płatność cykliczna

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Możesz wybrać płatność comiesięczną, cotygodniową lub codzienną. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Aby dodać płatność cykliczną należy być zalogowanym. .

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

50 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.