id: 6we2s7

Leczenie onkologiczne

Leczenie onkologiczne

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
140 504 zł 
z 235 877
59%
111 dni
do końca
898
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 917 129 zrzutek i zebrali 885 228 447 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Ania, mam 41 lat i potrzebuję Twojej pomocy.

Pochodzę z Radomska. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Nigdy nie myślałam, że będę zmuszona prosić o wsparcie, ale los rzucił mi tak podkręconą piłkę, że nie obejdę się bez niego. 


We wrześniu 2022 roku zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór piersi – trójujemny – czyli najbardziej agresywny wśród tego rodzaju raków. Chociaż badałam się zaledwie pół roku wcześniej, trafiłam na wyjątkowo trudnego przeciwnika. Na szczęście diagnoza zapadła możliwie szybko i umożliwiła mi błyskawiczny początek leczenia. Rozpoczęłam już serię 16 cotygodniowych chemioterapii, po których ma nastąpić operacja, a w kolejnym kroku radioterapia. Chociaż dostałam bardzo słabe karty, na horyzoncie pojawił się joker w postaci immunoterapii. Dzięki niej ryzyko remisji może zmniejszyć się nawet aż o 40%. Immunoterapia polega na podawaniu leku o nazwie Pembrolizumab. Niestety w Polsce jest refundowany tylko dla pięciu rodzajów nowotworu – ja nie mogę na to liczyć.


Aby immunoterapia była w pełni skuteczna potrzebuję 17 podań leku co 3 tygodnie. Obecnie koszt jednej dawki to aż 13 875,08 zł, co łącznie daje olbrzymią kwotę 235 876,36 zł. Niestety jest ona poza moim zasięgiem, dlatego proszę Cię o pomoc. Nawet najmniejsza kwota zbliża mnie do celu. Każda przekazana złotówka i każda podana dawka oznacza szybszy powrót do zdrowia i szansę na te magiczne 40%, które pozwoli mi dalej cieszyć się życiem.


Wiem, że z Twoją pomocą, oraz wsparciem mojej wspaniałej rodziny i przyjaciół, poradzę sobie z tym wyzwaniem. Wierzę, że wspólnie nam się uda.


Z całego serca dziękuję

Ania Lokalizacja

Kraków, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 898

preloader

Komentarze 29

 
2500 znaków