15 334 zł z 25 000 zł

61%

15 334 zł

z 25 000 zł

42 dni

do końca

66

wspierających
61%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Według współczesnych badań z psychologii pozytywnej jedną z najbardziej skutecznych strategii wzmacniania dobrostanu (szczęścia) jest praktykowanie wdzięczności. Aplikacja "w rytmie wdzięczności" ma ułatwiać osiągać tego celu każdemu. Nie ilość błogosławieństw decyduje o szczęściu, ale raczej zdolność do ich rozpoznawania i doceniania. Człowiek umiejący dziękować nie tylko częściej przeżywa emocje pozytywne, ale prawdziwie zmienia świat na lepszy w sobie samym i wokół siebie. Wdzięczność jest jak magnes. Im bardziej wdzięczny jesteś, tym więcej masz rzeczy, za które możesz być wdzięczny (I. Vanzant)

CELE:

STWORZENIE APLIKACJI O WDZIĘCZNOŚCI

Chciałby, że przez APLIKACJĘ o wdzięczności „wywołać” jak najwięcej CUDÓW w życiu innych ludzi!

„Poczucie wdzięczności to NAJSZYBSZY sposób na wywołanie CUDU” (J. Vitale).

CELEM zrzutki jest wyłącznie OPŁACENIE koszt produkcji i utrzymania aplikacji!

W codziennym życiu wyraźnie widać, że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi, lecz wdzięczność – szczęśliwymi. (D. Steindl-Rast)

ORGANIZATOR

Dr Piotr Kwiatek OFMCap - doktor psychologii, kapłan i zakonnik Krakowskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Ukończył trzyletni program terapii Gestalt w Filadelfii (USA). Ponadto odbył szkolenie w Instytucie Alberta Ellisa z Racjonalno-Emotywnej Terapii Behawioralnej (REBT) w Nowym Jorku.

Prowadzi zajęcia z Interwencji pozytywnych na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS (Sopot, Poznań, Wrocław) – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E.P. Seligmana.

Jest autorem książek: “Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym”, “Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności”, “W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia”, “NOTATNIK - 35 dni w rytmie wdzięczności. Odkrywając własną drogę do szczęścia” (www.piotrkwiatek.com).

Bardzo Ci dziękuję za wsparcie projektu TWORZENIA aplikacji o wdzięczności

dr Piotr Kwiatek

W planach mam jeszcze inne

aplikacje pozytywne!

Wpłacający66

 
Dane ukryte
10 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
113 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

385 609 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?