Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


nazywam się Jakub Klepek i stanąłem przed niepowtarzalną szansą studiowania w the Institute of World Politics w Waszyngtonie na kierunku: Sztuka zarządzania państwem i bezpieczeństwo narodowe /Statecraft & National Security Affairs/.


Studia te zapewniają kompleksowe studium teorii i praktyki budowania krajowej polityki bezpieczeństwa, a ukończenie tych studiów pomaga wykształcić u przyszłych liderów państwa zdolność do integracji strategii wojskowej, sztuki dyplomatycznej, strategii gospodarczej, wywiadu, kontrwywiadu, dyplomacji publicznej i wpływów strategicznych w spójną całość.


Gdy po raz pierwszy zapragnąłem studiować na tej Uczelni wydawało się, że to nieosiagalne dla przeciętnego Polaka, którego celem stała się chęć służby dla kraju.


Po kilku latach ciężkiej pracy, drzwi na wymarzoną uczelnię stoją otworem, ale potrzebuję finansowej pomocy. Aby podjąć studia potrzebne są środki finansowe na czesne i utrzymanie. Jest to kwota $70 000. Część już otrzymałem: $16 500, ale resztę kwoty muszę uzbierać do września bieżącego roku.


Jeśli uda się zebrać pieniądze i skończyć wymarzone studia, to też chciałbym pomóc w przyszłości innym młodym ludziom, którzy będą chcieli zrealizować swoje marzenia.


Każda wpłacona kwota przybliża mnie do celu, jakim są studia w USA.


Bardzo liczę na pomoc i z góry dziękuję za każdą wpłatę. 


Z wyrazami szacunku,

Jakub Klepek

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 39

JR
Jan Rogala
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JD
John D Schandler
100 zł
D
Daria
100 zł
GH
Grzegorz H.
100 zł
TA
Tadeusz Aleksandrowicz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JP
Jakub Piątek
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • Dawid Wykurz

  Witam. Proszę o wpłaty i o pomoc na rzecz mojej zrzutki id: 79m3h7 oraz o udostępnianie jej na Facebooku. Pamiętajmy Dobro Zawsze Wraca. Otwórzmy Swe Serca. Z GÓRY DZIĘKUJĘ WAM ZA DOBROWOLNE WPŁATY. Dawid W.

 • Basia Kowalska

  Błagam pomóżcie mojej koleżance w walce z depresją ID:w9k7fa😔Ps.zbiera na tabletki które jej pomogą oraz na jedzenie i ciepły koc.

 • Jan Kowalski

  Pomóżcie spełnić mi moje małe marzenie

 • Krzysztof Jozefiak

  Bardzo przepraszam że wstawiam tu naszą zrzutkę ale szukam pomocy dla mojego 4 letniego wnuczka Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego wnuczka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 Nasza zbiórka stanęła w miejscu a my jako dziadkowie zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu wnuczkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️ Id : do zrzutki wnuczka to : natxz9

 • Jan Rogala

  Kuba, warto mierzyć wysoko. Powodzenia.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

691 779 zrzutek

i zebrali

456 354 619 zł

A ty na co dziś zbierasz?