id: ascxk7

Wydanie audioobooków w wersji polskiej i angielskiej na podstawie książki "Ze świata ciszy do branży IT"

Wydanie audioobooków w wersji polskiej i angielskiej na podstawie książki "Ze świata ciszy do branży IT"

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
813 zł 
z 17 000
4%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 2 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 912 548 zrzutek i zebrali 874 713 016 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności43

 • Pragne podziękować wszystkim za wsparcie. Nastapiła zmiana priorytetów. Sytuacja osobista zmusiła do zakupu aparatów słuchowych i środki zebrane tutaj zostały przekazane na ten cel. Marzenia o stworzeniu audiobooków na podstawie książek, zostały zrezygnowane, z powodu braków chetnych na zakup książki w wersji papierowej. Dziękuje wszystkim z całego serca!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Udało mi się spełnić marzenie wydania e-booka w wersji polskiej z własnych środków. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko wydać e-booka w wersji angielskiej (w toku z własnych funduszy) oraz audiobooki w języku polskim i angielskim. Możecie pomóc na 3 sposoby:


O czym jest ten e-book? :

Niniejsza książka mojego autorstwa narodziła się z potrzeby serca. Postanowiłem opisać własną historię - historię człowieka, który od drugiego roku życia zmaga się z chorobą obustronnej utraty słuchu. A mimo to, na przekór wszystkiemu idzie do przodu, odnajdując swoje miejsce w społeczeństwie i wymarzonej branży IT. W rozważaniach oraz opowieściach, które tu znajdziecie, wplecione są porady dla osób niesłyszących oraz ich rodziców. Mam nadzieję, że moja książka doda im otuchy, więcej wiary w siebie i pokaże, że nigdy nie można się poddawać w walce o lepsze jakościowo życie.

===========================================================================ETAP 1: Produkcja audiobooka PL e-booka "Ze świata ciszy do branży IT"

Celem jest wytworzenie profesjonalnego audiobooka w wersji PL z bardzo dobrym głosem znanego lektora, który będzie czytał e-booka "Ze świata ciszy do branży IT" blisko 100 stron.


Razem: 7000 zł

===========================================================================

ETAP 2: Produkcja audiobooka EN e-booka "Ze świata ciszy do branży IT"

Po osiągnięciu celu pierwszego , będzie można przystąpić realizacji wytworzenia profesjonalnego audiobooka w wersji EN z bardzo dobrym głosem znanego lektora. Tu się przekonamy ile stron wyjdzie dla wersji EN w tłumaczeniu.

Razem: 10000 zł


===========================================================================


Posiadam również zrzutkę drugą, gdzie zbieram środki na nowe aparaty słuchowe. W nagrodę książka papierowa, która nigdy nie bedzie w ksiegarniach z dedykacją i autografem: https://zrzutka.pl/9xmj5j


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Nagroda książka "Ze świata ciszy do branży IT"

Nagrodą będzie limitowana edycja książek w wersji papierowej mojego autorstwa "Ze świata ciszy co branży IT" - Rafał Wysogląd. *Koszty wysyłki są wliczone

od 35 zł

Kupione 1 z 100

Zakończona
Nagroda książka "Ze świata ciszy do branży IT" z dedykacją i autografem.

Nagrodą będzie limitowana edycja książek w wersji papierowej mojego autorstwa "Ze świata ciszy co branży IT" - Rafał Wysogląd. *Koszty wysyłki są wliczone******...

od 50 zł

Kupione 2 z 100

Zakończona

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 16

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków