Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
152 677 zł 
z 300 000 zł
50%
zakończona 30.11.2021r
1802 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • GRAMY DLA...". Od 2019 roku walczy z chorobą nowotworową Her 2+3 z przerzutami. Przeszła już wiele kuracji, w tym naświetlania i chemioterapii. Niestety nowotwór nie ustępuje. Gosia wyczerpała możliwości wyleczenia w Polsce. Jedyną szansą na całkowity powrót do zdrowia i życie jest operacja i kosztowna rehabilitacja w USA. Koszt pobytu w klinice i terapii przewyższa możliwości finansowe całej rodziny. Dotychczasowe zbiórki są jedynie kroplą w morzu potrzeb.Na Siepomaga.pl utworzona została zrzutka na koszty leczenia Gosi w USA , a tu na zrzutce będziemy zbierać dla Gosi na Przelot, Visę, i pobyt leczenia w STANFORD USA. POMÓŻMY GOSI ZYC....ONA TAK DALEĶO JUZ ZASZLA SZUKAJĄC WYZDROWIENIA Z TEJ OKROPNEJ CHOROBY 🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤RAZEM ZDZIAŁAMY WSZYSTKO ,DZIĘKUJEMY ❤❤❤❤

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani!

 

Stowarzyszenie "Gramy Dla..." pomaga w zdobyciu środków dla Gosi Kowalewskiej z powiatu górowskiego. Od dłuższego czasu przeprowadzamy wiele akcji charytatywnych. Niestety to nie wystarcza, ponieważ ciągle brakuje środków na dalsze etapy leczenia.

 

Gosia jest naszą czynną wolontariuszką, gra z nami od wielu lat. Mimo ciężkiej choroby zawsze jest pomocna i zawsze możemy na nią liczyć. Dlatego też, zdecydowaliśmy się pomóc założyć zrzutkę dla Gosi i po raz kolejny prosić o pomoc Was, ludzi o cudownych sercach.

 

Poniżej prezentujemy kilka informacji od Gosi na temat jej choroby:

 

"Rok 2019 był dla mnie straszny. W lipcu tego roku świat dla mnie się zawalił. Zdiagnozowali u mnie nowotwór piersi Her 2+3. Robiąc biopsję do 5 rozsianych guzów, uderzyło to w wątrobę, a więc zrobił się przerzut. Dowiedziałam się o rozpoczęciu leczenia i podaniu chemii. Byłam pewna, że wszystko będzie dobrze, wrócę normalnie do pracy i wspólnie z rodziną będziemy żyć szczęśliwe. Jednak niestety tak się nie stało. Lekarz oznajmił mi, że moja choroba jest ciężka, a choroba może trwać długo. Pomyślałam: "co to znaczy?". W odpowiedzi dowiedziałam się, że nie kwalifikuję się na operację, ponieważ jeśli rak zareagował na igłę, to znaczy, że zaatakuje wszędzie. Usłyszeć coś takiego, to nic miłego.., ale nie poddałam się i przeszłam 8 najcięższych chemii. Dzięki mojej rodzinie, wszystkim moim aniołom, dobrym ludziom przetrwałam. Nadal jeżdżę na chemię co trzy tygodnie. Oprócz leczenia w Polsce, szukamy również pomocy za granicą. Udało mi się zakwalifikować na leczenie do Berlina, gdzie jeżdżę co trzy miesiące. Pojawiła się także nowa możliwość leczenia, która niestety też kosztuje (więcej informacji pod linkiem https://vorreiter-klinik.com/leczenie-nowotworow/) W połowie 2020 pojawił się u mnie przerzut na kręgosłup. Walka trwa każdego dnia. Na tę chwilę jednym pewnym ratunkiem dla mnie jest rozpoczęcie leczenia w warszawskim Instytutu Immunomedica, jednak obecnie nie stać mnie na to. Mam trójkę dzieci, w tym dwie bliźniaczki, które w czerwcu ubiegłego roku skończyły 18 lat. Uczą się w szkole średniej. Pracuje tylko mąż. Kilka razy w miesiącu muszę podróżować do Wrocławia, codziennie przyjmuję też suplementy, które są drogie. Żeby żyć muszę prosić Państwa o pomoc, sami ledwo wiążemy koniec z końcem i nie stać nas na wyjazd do Warszawy. Mam ciężką chorobę, ponieważ nie wiem kiedy zaatakuje ponownie. We Wrocławiu jedynie przedłużają mi życie. A ja chcę żyć. Dla męża, rodziny, moich córek, najmłodsza ma 10 lat. Proszę wszystkich o pomoc! Pragnę nadal żyć, bo życie jest takie piękne.. "

 

Pięć dni leczenia Gosi w Warszawie kosztuje 4750zł. A ten cykl będzie musiała powtarzać co trzy miesiące. Do Berlina Gosia musi podróżować również co trzy miesiące, a koszt takiego wyjazdu do Niemiec wynosi 2800zł. Dodatkowo co trzy tygodnie Gosia jeździ „na chemię” do Wrocławia.

My Gramy dla Małgorzaty i zachęcamy Państwa do zagrania razem z nami dla tej wspaniałej osoby, matki trojga dzieci.


Dajmy jej promyk nadziei, który będzie jej światłem!

 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1802

MJ
Marcin Janik
1 700 zł
 
Dane ukryte
1 350 zł
Marek Śmigielski
1 200 zł
KK
Szemiot Krzysztof
1 111 zł
NA
Kornelia Wawrzynowicz
1 000 zł
IK
Irena Krzyszkiewicz
1 000 zł
DP
Jerzy Piwowarczyk
900 zł
BK
Kocik Beata
800 zł
MD
Mariusz Dolata
750 zł
LS
Lucyna Sośnicka, Voucher niespodzianka od Pernamentne Piękno
700 zł
Zobacz więcej

Komentarze 166

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 461 zrzutek

i zebrali

577 594 202 zł

A ty na co dziś zbierasz?