id: ayuruu

Na spłatę zadłużenia po zmarłym

Na spłatę zadłużenia po zmarłym

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 591 zrzutek i zebrali 1 216 943 435 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chciałabym opisać po krótce sytuację mojej przyjaciółki.

2 października ojciec jej dziecka popełnił samobójstwo zostawiając ją z 3 letnim dzieckiem, zobowiązaniem spłaty kredytu i dwóch pożyczek na łączną kwotę ok 20tys złotych. W 2018r przed przyjściem na świat ich syna partner poprosił ją o wzięcie kredytu na siebie aby spłacić jego wcześniejsze długi u kilku wierzycieli. Tym sposobem miał mieć jedną wygodną ratę do płacenia. Przyznano jej kredyt w wysokości 20tys złotych i 2tys debetu na karcie . Już w grudniu 2018 ojciec dziecka nie był w stanie uiszczać rat w związku z tym spłacała kredyt z pieniędzy dziecka (500+). Do marca 2020r. Udało jej się zejść do kwoty 13 tyś ale i wtedy też poinformowała partnera, że od teraz pieniądze dziecka będą szły tylko i wyłącznie na jego potrzeby a nie na spłatę kredytu. Od tamtej pory nie wpłynęła ani jedna rata za zadłużenie. Brak płatności sprawił że dług zaczął rosnąć i w obecnej chwili jest ponad 15 tys. W międzyczasie była ona zmuszona wziąć też 2 pożyczki w kwocie 1000 i 1200zl na życie. Rozstali się w sierpniu 2021r.

W końcu Bank rozwiązał z nią umowę kredytową i sprawa przeszła do kancelarii Raven. Były partner nie poczuwał się do obowiązku spłaty. W wieku 24 lat została samotną mamą trzylatka, bez dachu nad głową ponieważ mieszkanie w którym mieszkali należące do brata Sylwka zostało sprzedane po jego śmierci. Chwilowo pomieszkiwała u mnie, następnie u mamy, jednak ze względu na brak miejsca musiała wynająć mieszkanie. Edyta jest osobą pracującą, jednak po opłaceniu wszystkich rachunków zostaje jej 600zl i nie jest w stanie spłacić tego zadłużenia samodzielnie. Ponad to dostała odmowną decyzję odnośnie renty dla syna po zmarłym ojcu. Jako że przekracza dochody zarabiając najniższą krajową nie zostały jej również przyznane zasiłki (rodzinne i z tytułu samotnego wychowywania dziecka). Pomóżmy jej spłacić dług i zacząć wszystko od nowa z czystą kartą.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
NS
Oliwia Sywula
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!