id: azbudn

Pomóż Napalczykom

Pomóż Napalczykom

Opis zrzutki"Moja religia jest prosta.

Nie wymagam kamiennych świątyń, nie wymagam filozoficznych dociekań. Świątynią jest nasz umysł i nasze serce, filozofią dobroć"

napisał Dalajlama

Moja najbliższa podróż odbędzie się do jednego z najpiękniejszych i zarazem najbiedniejszych krajów świata, gdzie bieda nie zna granic.

Podczas jednej z podróży tak wspomina swoje wrażenia Kasia... której opowieść wywarła na mnie ogromne wrażenie:

"Jednego z pierwszych dni trekkingu, w pewnej wiosce, podeszły do nas dzieci na oko 3-4 letnie. Na szybko, pod ręką, mieliśmy przy sobie jedną paczkę kredek. Daliśmy więc dzieciom po jednej (!). Taką radość widziałam pierwszy raz w życiu. Za chwilę z domu wyszła matka z dwulatkiem. Bardzo się zasmucił, że nie dostał kredki, a my nie mieliśmy już więcej. I wtedy jedno z dzieci podeszło do maluszka i oddało mu swoją kredkę. Bardzo mnie to wzruszyło. Potem często widziałam takie akcje."

Nie wyobrażam sobie cieszyć się z widoków pięknych Himalajów i przechodzić obok tak dużej niesprawiedliwości na świecie. Jeżeli macie również ochotę na udzielenie pomocy, która wywoła uśmiech na twarzach najmniejszych Nepalczyków dołącz do zbiórki.

Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na najpotrzebniejsze rzeczy i wywołujące uśmiech na twarzach maluchów z nepalskich rodzin.


Robert Jędrzejczyk (Moje Himalaje)

więcej o wyprawie i celu zbiórki pod linkiem...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0f1koNQawumoXmiVTaSVvNEGQT16Bpxim7mF8XQ4kq94GD7jZUK2CWfgQSJqeotKUl&id=100001585791784
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

893 459 zrzutek

i zebrali

836 294 536 zł

A ty na co dziś zbierasz?