Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Na książkę o Dawidowie, miejscowości pod Lwowem ID: b4t84x

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Podziękowanie na facebooku i na blogu

  Dzięki! Podziękuje za Twoje wsparcie na facebooku i na blogu!

 • Podziękowanie na facebooku, blogu oraz pdf z plikiem książki

  Dzięki! Podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • Podziękowanie na FB, blogu + pdf książki

  Dzięki!!! Podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki. Kupując książkę o Dawidowie otrzymasz 30 procent rabatu.

 • 50% rabatu + podziękowania

  Dzięki!!! Podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki. Kupując książkę o Dawidowie otrzymasz 50 procent rabatu.

 • Książka o Dawidowie

  Wielkie dzięki!!! Otrzymasz książkę o Dawidowie. Podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • Książka o Dawidowie + wymienienie jako ofiarodawca

  Wielkie dzięki!!! Otrzymasz książkę o Dawidowie z dedykacją. W książce zostaniesz imiennie wymieniony jako ofiarodawca. Dodatkowo podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • Książka o Dawidowie ze specjalnym podziękowaniem

  Dzięki Tobie książka trafi do np. biblioteki narodowej lub szkolnej - dziękuje bardzo! Otrzymasz książkę o Dawidowie z dedykacją i pamiątkowe podziękowanie. W książce zostaniesz imiennie wymieniony jako ofiarodawca. Dodatkowo podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • 2 książki o Dawidowie z dedykacją

  Dzięki Tobie książki trafią do np. biblioteki narodowej lub szkolnej - dziękuje bardzo! Otrzymasz 2 książki o Dawidowie z dedykacją i pamiątkowe podziękowanie. W książce zostaniesz imiennie wymieniony jako ofiarodawca. Dodatkowo podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • 3 książki o Dawidowie z dedykacją

  Dzięki Tobie książki trafią do np. biblioteki narodowej lub szkolnej - dziękuje bardzo! Otrzymasz 3 książki o Dawidowie z dedykacją i pamiątkowe podziękowanie. W książce zostaniesz imiennie wymieniony jako ofiarodawca. Dodatkowo podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • Sponsor brązowy

  Wielkie dzięki! Zostałeś sponsorem brązowym! Dzięki Tobie książki trafią do np. biblioteki narodowej lub szkolnej - dziękuje bardzo! Otrzymasz 5 książek o Dawidowie z dedykacją i pamiątkowe podziękowanie. W książce zostaniesz imiennie dwukrotnie wyróżniony jako sponsor. Dodatkowo podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • Sponsor srebrny + dedykacja rozdziału

  Wielkie dzięki! Zostałeś sponsorem srebrnym! Dzięki Tobie książki trafią do np. biblioteki narodowej lub szkolnej - dziękuje bardzo! Możesz otrzymać 10 książek o Dawidowie z dedykacją i pamiątkowe podziękowanie. Możesz dedykować komuś rozdział (np. swoim zmarłym rodzicom) lub umieścić reklamę w książce na pół strony. Dedykacja lub reklama nie może być kontrowersyjna moralnie. W książce zostaniesz dwukrotnie imiennie wyróżniony jako sponsor. Dodatkowo podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • Sponsor złoty

  Wielkie dzięki! Zostałeś sponsorem złotym! Dzięki Tobie książki trafią do np. biblioteki narodowej i szkolnych - dziękuje bardzo! Możesz otrzymać 30 książek o Dawidowie z dedykacją i pamiątkowe podziękowanie. Możesz dedykować komuś pierwszy rozdział (np. swoim zmarłym rodzicom) i umieścić reklamę w książce na całą stronę i umieścić logo swej firmy na ostatniej stronie okładki. Dedykacja lub reklama nie może być kontrowersyjna moralnie. W książce zostaniesz dwukrotnie imiennie szczególnie wyróżniony jako sponsor główny. Dodatkowo podziękuje za Twe wsparcie na FB, blogu oraz otrzymasz pdf z plikiem książki.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij