id: b6t6up

Szkolenie Prawo Naturalne - teoria oraz praktyka.

Szkolenie Prawo Naturalne - teoria oraz praktyka.

9 086 zł 
z 2 500 zł
363%
38 dni do końca
38 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wstęp

Uwaga to szkolenie NIE jest dla każdego.


Kupując dostęp oświadczasz że użyjesz wiedzy na własną odpowiedzialność.

Nie odpowiadamy za błędną interpretacje, zrozumienie oraz użycie zawartych informacji.

Po zapoznaniu się z tymi materiałami już NIGDY nie wrócisz do poprzedniej wersji Twego życia, zmieni się wszystko i zburzonych zostanie większość stereotypów i programów Twego umysłu.

Odejdź i zapomnij jeśli odpowiada Ci obecna rzeczywistość w której funkcjonujesz oraz jeśli czujesz że te materiały nie są dla Ciebie.

Jak widzisz marketing nie jest zbyt zachęcający, a to tylko z olbrzymiej odpowiedzialności jaka spoczywa na ludziach którzy zbierają, interpretują i przygotowują informacje.


Przechodząc dalej oświadczasz że jesteś osobą poczytalną, nie masz problemów psychicznych i zależy Ci na dalszym rozwoju i poszerzeniu wiedzy.

W każdej chwili możesz odpisać STOP, podać numer konta i zostanie Ci zwrócona pełna pierwsza/ostatnia wpłata.


Nie musisz się spieszyć, podejmij decyzję rozważnie, odpowiedzialnie i w dowolnym momencie.

Pozdrawiam

Piotr


Mamy obecnie przygotowanych 8 tematów - 9 w budowie.

 1. Wstęp - dostępny niżej.
 2. Wprowadzenie - ważny materiał do przeczytania.
 3. Sądowy matrix
 4. Bardziej szczegółowe informacje.
 5. Ściągawka - na przypadek kontroli korporacji
 6. Wykłady z praktycznego wykorzystania prawa naturalnego
 7. Konstytucja
 8. Praktyczne wykorzystanie prawa naturalnego
 9. W budowie - budowa własnego trustu.

Dodatki dostępne za darmo w ramach po wybraniu pełnego dostępu do wszystkich materiałów.

 • Jak podróżować bez masek, testów, kwarantanny. Zawiera - film, opis, oświadczenie - Odmowa wykonania testu PCR.
 • Polska nie jest krajem a korporacją - linki, filmy, pliki.
 • Słownik prawny łacinsko polski wersja skrócona.
 • Kto kontroluje nasze dzieci?
 • Magia podpisu, jak podpisywać dokumenty, czym różni się w prawie NIEWOLNIK od Człowieka.
 • Jak zgodnie z prawem podróżować bez dowodu rejestracyjnego, bez prawa jazdy, bez ubezpieczenia? Ten dodatek jest w budowie.
 • Jak wyszukiwać DUNS korpo urzędów.
 • Paremia prawna
 • Baza screen korpo urzędy, ten zbiór jest cały czas rozbudowywany, darmowy dodatek dla subskrybentów oraz jeśli posiadasz własne screeny pomóż w nam w rozbudowie i dostaniesz link do tej bazy w ramach podziękowania.


Zbiórka funduszy pozwoli na dokonczenie całości szkolenia, materiału jest bardzo dużo. W obecnej chwili dostępnych jest 8 lekcji/tematów.

Musimy dokupić skrypty (teraz dostaniesz linki z hasłami) docelowo całość szkolenia będzie podłączona do profesjonalnej platformy e-lerningu.

Musimy dokupić serwer - filmy na które powołujemy się w tym szkoleniu są notorycznie kasowane i musimy je wgrać na serwer, wtedy problem cenzury zniknie)

Kupując dostęp wybierz nagrodę, lub jeśli chcesz pomóc bez nagrody wybierz dowolną kwotę.


Szkolenie z prawa naturalnego wstęp.

Żeby prawidłowo rozumieć własny status prawny wystarczy zapoznać się z niniejszym wstępem.


Dzien w którym się urodziłeś, pierwszy dzien Twojego życia to również moment wygenerowania pierwszego dokumentu Metryka /karta urodzenia* pierwsze Twoje dane Imię i Nazwisko czyli pierwszy dokument o Tobie, jesteś w tej chwili żywy w ciele oraz żywy prawnie ale masz kilka godzin życia i nie możesz decydować o niczym..


Twoja Mama lub Tata jednak bez Twej wiedzy, zgody i woli w ciągu 14 dni rejestrują Cie w KORPORACJI URZĄD GMINY . (Mama i Tata robią to zwykle nie świadomie – nie win ich za to)

W tym momencie z żywego Człowieka – Jan syn Kasi i Jacka zamieniasz się na JAN KOWALSKI co wyraźnie zostaje napisane na Twoim drugim dokumencie czyli AKT URODZENIA masz w tym momencie pierwszy numer korporacyjny. (co robią z tymi aktami możesz się dowiedzieć czytając inne nasze opracowania)


Żyjesz rozwijasz się chodzisz do szkoły masz 18 lat chcesz być dorosły idziesz do podobnej korporacji i rejestrujesz SWÓJ DOWÓD OSOBISTY. (czekają 18 lat, żebyś miał/a czas na znalezienie informacji – po tym okresie domniemają że się zgadzasz na ich warunki).


Masz w tym momencie nadany nr dowodu Rzeczpospolita Polska Republic of Poland

Republic of Poland to jednak nie kraj ale firma, zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych

https://sec.report/CIK/0000079312


Wychodzisz zatem z URZĘDU GMINY który jest mniejszą korporacją niż wyżej, zadowolony z tego że zostałeś zarejestrowany jako NIEWOLNIK osoba fikcyjna zmarła, zaginiona na morzach powyżej 10 lat. ( z czego oczywiście nie zdajesz sobie sprawy)

https://www.infor.pl/prawo/gmina/urzad-stanu-cywilnego/312189,Uznanie-za-zmarlego-w-polskim-prawie.html

(czy zastanawiałeś się dlaczego musisz co 10 lat zmieniać swój dowód osobisty), ano dlatego że po 10 latach znowu wracasz do żywych prawnie.

przykładowy URZĄD GMINY

https://www.bisnode.pl/firma/?id=2733541&nazwa=URZ%c4%84D_MIASTA_I_GMINY_W_OLKUSZU - dane ukryli ale są dostępne niemieckie i amerykanskie

rejestracja amerykanska https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.urz%C4%85d_miasta_i_gminy_w_olkuszu.f6aaf64ce19a22ec88d1be6d06ba6492.html

oraz niemiecka https://www.dnb.com/de-de/upik-profile/422359333/urzad_miasta_i_gminy_w_olkuszu


IMIĘ I NAZWISKO pisze się dużymi literami na nagrobkach oraz nazwy firm, korporacji oraz osób które wg prawa zostały uznane za martwe jak również role fikcyjne lub prawdziwe na podstawie umów, ustanowien, nadania itd..

Żywego człowieka istotę piszemy Jan Kowalski lub Jan z Krakowa, lub Jan syn Pawła i Katarzyny.

Więc żywy Jan Kowalski używając dowodu osobistego przyznaje się że reprezentuje osobę martwą prawnie czyli JANA KOWALSKIEGO.


SĄD, URZĄD to też korporacje wiec mają prawo stosować kontrakty, umowy, narzucone ustawy wobec JANA KOWALSKIEGO a nie Jana Kowalskiego.

KANCELARIA SEJMU to też korporacja

https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.kancelaria_sejmu.72aad3023a36007bb41614d80660a64b.html

pisze ustawy , które narzucają w przeróżny sposób wszystkim swoim zarejestrowanym NIEWOLNIKOM przeróżne nakazy, zakazy, które później wykonuje – zgadzasz się na wszystko, podpisujesz wszystko więc realizują zawarte kontrakty.


Korporacja  KANCELARIA RADY MINISTRÓW

https://www.bisnode.pl/firma/?id=851402&nazwa=KANCELARIA_PREZESA_RADY_MINISTROW - ukryli dane

niemiecki link https://www.dnb.com/de-de/upik-profile/422491704/kancelaria_prezesa_rady_ministrow

amerykanski link https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.kancelaria_prezesa_rady_ministr%C3%B3w.987371e44031ff9252a7106e0848ad86.html

oraz KOMENDA GŁOWNA POLICJI

https://www.bisnode.pl/firma/?id=2141658&nazwa=KOMENDA_G%c5%81%c3%93WNA_POLICJI - ukryli dane

amerykanski link (są dwie jedna w Wieluniu druga w Warszawie) link niżej był aktywny w dniu pisania pierwszego opisu, pozostawiam jednak żeby pokazać ukrywanie danych przez firmę dun&bradstreet (korekta 12.09.2021)

KGP Warszawa https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.komenda_g%C5%82%C3%B3wna_policji.2f4a99719617d8c0c41a0a4e027fc3ec.html

KGP Wielun - w nazwie różnią się jedynie brakiem polskiego Ł https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.komenda_gl%C3%B3wna_policji.413fb52637a83c1384f03bb7f16d012a.html

wykonują polecenia korporacji nadrzędnych.

wiec Jan Kowalski z dowodem JANA KOWALSKIEGO chce mieć firmę więc idzie do korporacji (kwestie danych osobowych i podpisu rozbudowane są w dalszych częściach szkolenia)

URZĄD SKARBOWY

https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.pierwszy_urz%C4%85d_skarbowy_warszawa_%C5%9Br%C3%B3dmie%C5%9Bcie.2dd7c7fc2dde59d97c2ae16a7ecd214a.html

trzymając dumnie w ręku dowód osobisty JAN KOWALSKI podpisuje jako korporacja umowę z korporacją

otrzymujesz NIP, REGON i propozycje dalszej współpracy.


Proponują Ci rejestracje w VAT oraz ZUS strasząc że to wymagane i że zostaniesz ukarany.

Tak zostaniesz ukarany jeśli się zarejestrujesz. Rejestracja to umowa kontrakt. W której jednostronnie musisz być posłuszny, składać deklaracje (czeki dłużne) i płacić. W zamian nie dostajesz nic lub jakieś ochłapy jak zbankrutujesz. Ale składając swój podpis wyraziłeś zgodę na takie traktowanie.

Od momentu rejestracji MUSISZ płacić ZUS, PODATEK DOCHODOWY podlegasz też pod sankcje kary i inne narzucone podstępem szykany.


Wystarczy jednak wiedzieć w JAKI sposób zarejestrować nową firmę tak żebyś tych podatków i zusów płacić nie musiał, ale to zupełnie inna lekcja.


* Metrykę/kartę urodzenia możesz otrzymać w archiwum stanu cywilnego , jest to też dokument którym możesz się wszędzie legalnie posługiwać , banki tego nie akceptują ale policja, prokurator, sąd musi. (ten wątek jest rozbudowany w dedykowanej temu lekcji)


Bonus

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Konstytucja http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19970780483/U/D19970483Lj.pdf

wydana została przez Sejm jednak po kontrolą firmy KANCELARIA SEJMU

https://www.bisnode.pl/firma/?id=1855768&nazwa=KANCELARIA_SEJMU - dane ukryli

niemiecki wpis https://www.dnb.com/de-de/upik-profile/367462962/kancelaria_sejmu

amerykanski wpis https://www.dnb.com/business-directory/company-profiles.kancelaria_sejmu.72aad3023a36007bb41614d80660a64b.html

Jeśli kierujesz pismo do Sejmu kategorycznie żądaj odpowiedzi od Sejmu a nie od amerykanskiej firmy KANCELARIA SEJMU.

Nie odpiszą bo urzędu Sejm nie ma, jest tylko korporacja o tej samej nazwie.


w bonusie http://moc.bezograniczen.org/ (ciekawe rozwiązanie na dokument wolnego człowieka, w naszym programie będzie inny - link wyżej to oferta która nie jest związana z tym szkoleniem)


Film Ministerstwo potwierdza: Polska zarejestrowana w Nowym Jorku jako: "POLAND REPUBLIC OF"

https://www.youtube.com/watch?v=3Hqge0JgYaU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR02bbNNPDumq3dljEqj0PZbEWmLQCAAhTB-1i3OBVD8DpaBK1LZLM_9sTE

Dodatkowe zewnętrzne opracowanie https://prorogeopolityka.pl/post/dlaczego-prezydent-premier-sejm-senat-zus-urzad-skarbowy-policja-wojsko-sluzby-zarejestrowane-sa-jako-firmy


Co to są prawa człowieka? https://amnesty.org.pl/co-robimy/prawa-czlowieka/ (dotyczą ludzi NIE OBYWATELI)

W przygotowaniu screeny wszystkich wpisów z bisnode na które powoływać się będziemy w naszych opracowaniach. Zdarza się że bisnode ukrywa te dane w momencie gdy widzą duże zainteresowanie społeczenstwa konkretnymi wpisami.

w przypadku pytan, chęci współpracy oraz uzyskania pomocy pisz używając formularza dostępnego na http://www.naturallaw.pl


Cała zgromadzona wiedza jest bezpłatna lub udostępniona bezpłatnie, możesz ją zdobyć samodzielnie poświęcając miesiące lub lata swojej pracy.

Kupując nasze materiały płacisz jedynie za czas, analizę , zrozumienie oraz umiejętność praktycznego użycia oraz wyjaśnienia tej wiedzy.


Część materiału zawiera prawa autorskie i nie może być powielany reprodukowany kopiowany bez zgody KANCELARIA PRAWA NATURALNEGO www.naturallaw.pl oraz twórców którzy udostępnili swoje materiały odpłatnie.

KANCELARIA PRAWA NATURALNEGO nie jest korporacją ale własnością prywatnego przedsiębiorcy. Zawiera jednak NIP, REGON bez DUNS.


Wystawiamy legalne faktury bez VAT.

Posiadamy legalne konta bankowe.


Część z zebranych środków zostanie dobrowolnie przekazana twórcom użytych filmów o ile podali swoje dane do wpłaty.


PS. Nie wiem, że nie wiem, źródła ignorancji - polecam ten film https://www.youtube.com/watch?v=HDKI9EdXhFk mimo iż w przygotowanym materiale w tym szkoleniu jest bardzo dużo ogólnodostępnych informacji, trzeba wiedzieć o ich istnieniu, zastosowaniu , trzeba też je umieć znaleźć ...

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 38

MD
Maciej Dec-Hasaj
590 zł
B
Barbara
590 zł
IA
iryna
590 zł
A
Anna
520 zł
JN
Jacek Neugebauer
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
320 zł
SJ
Sławomir Jatczak
300 zł
SZ
Sława Z Gąsiorek
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 80 zł i więcej
Materiał nr 3. Sądowo - korporacyjny - galimatias prawny.

Wybierz tą nagrodę jeśli interesuje Cię ten wybrany materiał szkoleniowy, zawiera dostępny bezpłatnie film z opisem i dalszymi informacjami.

rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Materiał nr 4 - Bardziej szczegółowe informacje.

Wybierz tę nagrodę jeśli chcesz otrzymać dostęp do lekcji nr 4. Materiał jest dalszym wprowadzeniem do prawa naturalnego. Otrzymujesz gwarancję satysfakcji, jeśli użyty w lekcji materiał z jakiegokolwiek powodu nie będzie Cie satysfakcjonował, otrzymasz pełny zwrot za tą lekcję.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Materiał nr 2 - Wprowadzenie do prawa naturalnego.

Wybierz tę nagrodę jeśli chcesz otrzymać dostęp do lekcji nr 2. Materiał jest dalszym wprowadzeniem do prawa naturalnego. Otrzymujesz gwarancję satysfakcji, jeśli użyty w lekcji materiał z jakiegokolwiek powodu nie będzie Cie satysfakcjonował, otrzymasz pełny zwrot za tą lekcję.

rozwiń

wybrano 6 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Materiał nr 5. Ściągawka na sytuację kontroli korporacji.

Bardzo cenny materiał. Przydatny w kontakcie z korporacją. Zawiera linki, screeny, loga korporacyjne. Wszystko co potrzebne aby zgodnie z prawem naturalnym szybko doprowadzić do zaniechania interwencji. Zawarta wiedza zadziała tylko wtedy jeśli przestrzegasz prawa naturalnego. W innych przypadkach nie kupuj tego materiału, napraw wyrządzone szkody i wróć ponownie.Gwarancja satysfakcji - otrzymasz pełen zwrot jeśli ten materiał nie jest dla Ciebie.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Zestaw lekcji 6,7,8 oraz 9 w budowie.

Lekcje od nr 6 do 8, plus 9 w budowie. Rozwinięcie teorii w praktyczne zastosowania. Budowa własnego powiernictwa, administracja własnymi danymi osobowymi. Dodatkowo w cenie jedno pismo do wybranej przez Ciebie korporacji. (po uzgodnieniu zakresu oraz oczekiwan)

rozwiń
Wpłać 320 zł i więcej
Całość przygotowanego obecnie materiału lekcje 1-5.

Otrzymasz materiały szkoleniowe od nr 1 do 5. W momencie gdy przygotujemy kolejne, pojawi się informacja w aktualnościach oraz nowy rodzaj nagrody. Gwarancja satysfakcji dotyczy max 5 lekcji. Kupujesz, otrzymujesz materiał i w każdej chwili możesz zrezygnować, otrzymasz wtedy zwrot pełnej wpłaty bez zadawania pytan.

rozwiń

wybrano 9 razy

Wybieram
Wpłać 590 zł i więcej
Całość materiału, czyli to co już jest oraz to co będzie dodane w przyszłości.

Nagroda to dostęp do całości szkolenia teraz i w przyszłości. Brak gwarancji, ponieważ dostajesz dostęp do wszystkiego co już jest oraz będzie w przyszłości. Proponuje na początek wybrać inna nagrodę, która taka gwarancje posiada. Tylko pięć nagrod w tej cenie.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

Wybieram
Wpłać 333 zł i więcej
Serwer plus skrypty.

Nagroda to dostęp do całości szkolenia teraz i w przyszłości.

Tylko jedna bo tylko jeden serwer 100 Gb (obecnie jest 10 Gb mojego prywatnego serwera i przestrzen zawiera kilka stron w tym to szkolenie, trzeba to zmienić na wyższą opcję, bez niej nie można wgrywać filmów i muszą być linki do YT które są często kasowane)

lh.pl - serwery - Apple (100Gb) - 100 zł

i tylko jeden skrypt chcę kupić https://themeforest.net/item/wplms-learning-management-system/6780226

62.88 USD z rocznym supportem = 232,65 PLN

Razem 332,65 PLN

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 400 zł i więcej
Tylko JEDNA

Nagroda to dostęp do całości szkolenia teraz i w przyszłości. Brak gwarancji, ponieważ dostajesz dostęp do wszystkiego co już jest oraz będzie w przyszłości. Proponuje na początek wybrać inna nagrodę, która taka gwarancje posiada. Tylko jedna nagroda w tej cenie.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 520 zł i więcej
Całość materiału, czyli to co już jest oraz to co będzie dodane w przyszłości.

Nagroda to dostęp do całości szkolenia teraz i w przyszłości. Brak gwarancji, ponieważ dostajesz dostęp do wszystkiego co już jest oraz będzie w przyszłości. Proponuje na początek wybrać inna nagrodę, która taka gwarancje posiada. Tylko cztery nagrody w tej cenie.

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Nasi użytkownicy założyli

777 070 zrzutek

i zebrali

578 594 927 zł

A ty na co dziś zbierasz?