id: b9s4fe

Turnus rehabilitacyjny Natalki Fal

Turnus rehabilitacyjny Natalki Fal

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 610 zł 
z 6 150 zł
91%
zakończona 21.07.2018r
117 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Długo zastanawiałam się czy założyć konto na zrzutce, ale bez wsparcia finansowego wiele rzeczy pozostaje w sferze marzeń, a dla zdrowia własnego dziecka warto próbować i warto walczyć o lepsze jutro.

Natalka urodziła się 11 grudnia 2013 roku. Szybko nauczyła się siadać, chodzić i mówić. Była bardzo radosnym dzieckiem. Nic nie zapowiadało nieszczęścia.

Przed ukończeniem drugiego roku życia nastąpił regres. Cofnęła się mowa. Natalka nie rozumiała co do niej mówię. Nie patrzyła w oczy. Przestała reagować na imię. Jej zabawa była schematyczna. Co dzień te same zabawki, w tej samej kolejności, o tym samym czasie i tak samo ułożone na stole. Każda zmiana kończyła się krzykiem. Po czasie doszły krzyki w nocy i histerie w ciągu dnia. Szybko zrozumiałam, że to co dolega mojemu dziecko to prawdopodobnie autyzm. Żaden lekarz nie dawał w to wiary. Słyszałam: "Dwuletnie dziecko nie musi jeszcze mówić", albo "Dziecko krzyczy bo chce postawić na swoim, dzieci bywają niegrzeczne". Przeczuwałam, że to coś poważniejszego, a jednak pozwoliłam uśpić swoją czujność na kilka miesięcy.

Niestety nie było lepiej więc zdecydowałam się na prywatne wizyty lekarskie u najlepszych specjalistów. w grudniu 2016 roku zapadł wyrok: autyzm. Świat zawalił mi się na głowę. Moje kochane dziecko ma autyzm! Gdy zaczęłam przyzwyczajać się do tej myśli doszły kolejne złe wieści. Natalka ma problemy z układem pokarmowym i musi być na specjalnej diecie. Rozpoczęła się walka o zdrowie i lepsze funkcjonowanie. Po 10 miesiącach poprawa jest bardzo duża. Natalka się więcej uśmiecha, lepiej mówi i zaczyna reagować na inne dzieci. Koszty leczenia są ogromne. Sięgają 2500,00 zł miesięcznie wliczając badania.

Natalka bardzo lubi jeździć na wycieczki i wakacje. Często o tym mówi. Zamarzyłam o tym by zabrać ją na turnus rehabilitacyjny taki z prawdziwego zdarzenia, ale koszty są ogromne. Koszt turnusu osoby niepełnosprawnej z opiekunem to 6150,00 zł. W cenie jest aż 70 godzin terapii.To bardzo dużo. W pakiecie jest logopeda, sensoplastyka, hipoterapia i wiele innych. Tak intensywna terapia mogłaby bardzo pomóc Natalce.

Pokazałam jej zdjęcia okolicy wybranego miejsca. Jest zachwycona!

Natalia często mi mówi :

"Mamusiu, chcę tam jechać, pojedziemy tam?"

Jeśli ktoś zechciałby nam pomóc i spełnić marzenie Natalki oraz pomóc w jej leczeniu to bardzo prosimy o wsparcie. Chcielibyśmy pojechać na turnus w lipcu. Dokumentację potwierdzającą pobyt oraz fakturę przedstawię na życzenie.

Kontaktować się można z nami poprzez stronę

https://web.facebook.com/Bazarek-dla-Natalki-215855888998533

Poniżej jeszcze link do subkonta

http://www.1000dzieci.pl/2118-natalia-fal

Z góry bardzo dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie! :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 117

 
Dane ukryte
ukryta
RP
Robert Palka
25 zł
M
Michał
10 zł
AK
Angelika Krupa
ukryta
SK
Sandra Kowal
50 zł
KN
Katarzyna Niewiadomska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PM
Piotr Miloch
30 zł
P
Patryk
10 zł
AK
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 973 zrzutki

i zebrali

736 943 628 zł

A ty na co dziś zbierasz?