...bo iść przez życie razem jest łatwiej - Sławek, Pudel i Ja ID: rwk4kg

...bo iść przez życie razem jest łatwiej - Sławek, Pudel i Ja ID: rwk4kg

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

48 dni

48 dni

do końca

1943

1943

wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Chciałam prosić o zrozumienie, dlaczego zrzutka ma ukrytą kwotę zebranych środków. Zaczęłam dostawać wiadomości od obcych mi osob o treści "pokaz paragon, rachunek na co wydałaś uzbierany 1 tys zl". Takich wiadomości bylo niestety dużo i każda coraz bardziej ranila psychicznie - wiele osob zauważyło, ze bardzo przejmuje sie takim hejtem, dlatego podjęliśmy wspólnie decyzje, ze uzbierana kwota jest ukryta, lecz wszystkie wplaty sa dla Was widoczne i dostepne caly czas. Bardzo dziekuje za zrozumienie w tej trudnej sytuacji.

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Hej, jestem Kasia, jestem dziewczyną, która chce fajnie i w spokoju przeżyć swoje bardzo trudne życie. Choruję na Zespół Jadassona - jestem jedynym przypadkiem w Polsce, mam bardzo zaawansowaną łamliwość kości i od 6 lat Złośliwy Nowotwór - Rak Rdzeniasty Tarczycy, wózek inwalidzki i ciało, które w połowie nie działa tak jak trzeba (jedna pracująca nerka, płuco i połowa twarzy z przerwanym nerwem). Są też dobre strony mojego życia: mam cudownego partnera Sławka, który się mną wspaniale opiekuje i kocha, mam też pudla - psa asystenta, który mi pomaga. W dzisiejszych czasach życie jest bardzo trudne, nawet gdy jest się zdrowym człowiekiem...lecz, gdy jest się chorym to wszystkie trudności odczuwa się z podwojoną siłą...stres, który dochodzi, kiedy walczy się z chorobą onkologiczną jest ogromnym, dodatkowym obciążeniem z którym mocno trzeba walczyć.

fe4adff1848192db.jpeg

Nie jesteśmy typem lenia: ja pracuję w domu zdalnie ile tylko zdrowie mi pozwala. Sławek zrezygnował z pracy na etacie i rozpoczął dzialalność w domu, aby móc zarabiać na nasze życie i jednocześnie się mną opiekować, ponieważ wymagam 24 godzinnej stałej opieki. Jest to najwspanialszy chłopak na świecie - kocha mnie, dba i akceptuje taką jaka jestem.

o34c0e4437936c89.jpeg


W styczniu tego roku zakończyłam próby przyjmowania leku onkologicznego - leku, który był zostawiony na najtrudniejszy juz czas...był ogromną dla mnie nadzieją, a okazał się koszmarem - jego działanie i skład było zbyt agresywne dla mojego drobnego organizmu, dlatego musieliśmy go bardzo szybko odstawić, gdyż więcej niszczył, niż pomagał.

eaf501e1d2353423.jpeg

Ta zrzutka jest wyjątkowa - nie proszę o pomoc na zakup leku...bo taki dla mnie obecnie nie istnieje, lecz proszę wprost o pomoc, abym mogła ten czas, który jeszcze mam wykorzystać do końca. Staramy się ze wszystkich sił, aby nasza pensja pokrywała najważniejsze potrzeby naszej rodziny...opłaty, wyżywienie, leki, co już nie jest dla nas łatwe. A ja tak bardzo chciałabym jeszcze poznać, zobaczyć, spróbować rzeczy, które są na tym świecie, a dokładnie w naszym po prostu kraju, lecz tak, aby nikt nigdy nie poczuł się oszukany, nie wypomniał, że wydaliśmy pieniążki na paliwo, aby pojechać i coś zobaczyć czy po prostu móc zjeść wspólny obiad.

a4e2dec10c621a02.jpeg

Nasze życie jest inne niż wszystkich...kto nie chorował na złośliwy nowotwór, nigdy nie zrozumie jak cenna i ważna jest każda chwila spędzona razem. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli.

Wpłacający1943

D
danonekk
5 zł
AG
Anna Gancarz
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TT
Tylko tyle mi zostalo na koncie ;c xd
12,59 zł
MP
Monika P.
25 zł
OA
Ola Alexandra (pastel_ova)
50 zł
LL
Liza L
200 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze119

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 689 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?