Część z Was o nich wie. Integracje zrzutka.pl

Napisano 10 września, 2014

Niektórzy już wiedzą o tym, że zrzutka.pl to nie tylko zbiórki na prezenty, wyjazdy czy charytatywne inicjatywy wśród znajomych. Dla tych, którzy nie są jeszcze tego świadomi przypominamy - zrzutka to również ułatwienie w każdej sytuacji, w której wymagane jest wspólne zebranie pieniędzy. Jakie serwisy poprzez integrację ze zrzutka.pl ułatwiają rozliczenia?

Musisz zebrać na kawę do mieszkania wraz ze swoimi współlokatorami? Robiąc zakupy w Etno Cafe ułatwi Ci to zrzutka - http://sklep.etnocafe.pl/ - dzięki nam w prosty sposób dokonacie wspólnego zakupu!

Liczysz na to, że ktoś dorzuci się do Twoich kolczyków? W sklepie impressimo.pl pomożemy Ci w tym my - http://impressimo.pl/ 


http://prezentokracja.pl/ - tutaj w szybki i bezpieczny sposób zrzucisz się na prezent dla znajomej osoby angażując w to pozostałych zainteresowanych. Dzięki zrzutka.pl ominiesz ryzyko późniejszego "oddawania" składek przez spóźnialskich:)


Jeśli zaś jesteś właścicielem sklepu internetowego i chciałbyś umożliwić swoim klientom dokonywanie szybkich i zautomatyzowanych zrzutek na towary zapoznaj się z naszymi integracjami - https://zrzutka.pl/integracje/


Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.