Część z Was o nich wie. Integracje zrzutka.pl

Napisano 10 września, 2014 przez Michau

Niektórzy już wiedzą o tym, że zrzutka.pl to nie tylko zbiórki na prezenty, wyjazdy czy charytatywne inicjatywy wśród znajomych. Dla tych, którzy nie są jeszcze tego świadomi przypominamy - zrzutka to również ułatwienie w każdej sytuacji, w której wymagane jest wspólne zebranie pieniędzy. Jakie serwisy poprzez integrację ze zrzutka.pl ułatwiają rozliczenia?

Musisz zebrać na kawę do mieszkania wraz ze swoimi współlokatorami? Robiąc zakupy w Etno Cafe ułatwi Ci to zrzutka - http://sklep.etnocafe.pl/ - dzięki nam w prosty sposób dokonacie wspólnego zakupu!

Liczysz na to, że ktoś dorzuci się do Twoich kolczyków? W sklepie impressimo.pl pomożemy Ci w tym my - http://impressimo.pl/ 


http://prezentokracja.pl/ - tutaj w szybki i bezpieczny sposób zrzucisz się na prezent dla znajomej osoby angażując w to pozostałych zainteresowanych. Dzięki zrzutka.pl ominiesz ryzyko późniejszego "oddawania" składek przez spóźnialskich:)


Jeśli zaś jesteś właścicielem sklepu internetowego i chciałbyś umożliwić swoim klientom dokonywanie szybkich i zautomatyzowanych zrzutek na towary zapoznaj się z naszymi integracjami - https://zrzutka.pl/integracje/


Aby dodać komentarz lub