Czym jest i jak działa zrzutka.pl - portal, na którym Polacy zebrali ponad 100 000 000 zł?

Napisano 9 marca, 2019

Sprawdź czym jest i jak działa zrzutka.pl - portal, na którym Polacy zorganizowali już ponad 250 000 zrzutek i zebrali ponad 100 000 000 zł. Zobacz zrzutkę, która zebrała 700 000 zł i taką, która zebrała 70 000 zł w 30 minut!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

2. Po drugie - czy to działa?

Ponad 250 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

3. Po trzecie - co jeszcze warto wiedzieć?

a. Zrzutka.pl to nie tylko standardowe zbiórki pieniędzy. To również zrzutki mające na celu np. grupową sprzedaż towarów po preferencyjnych cenach. Aby założyć taką zrzutkę 'sprzedażową' dodaj do swojej zrzutki tzw. nagrody (w rzeczywistości to towary, które sprzedajesz). Zrobisz to w następujący sposób:

b. Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

c. Zrzutka.pl dba o najwyższe standardy technologiczne - dzięki zastosowanym rozwiązaniom jest bardzo skutecznym narzędziem do zbierania pieniędzy. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

d. Kładziemy duży nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem - więcej na ten temat przeczytasz tutaj oraz tutaj.

e. Pomagamy i rozwiewamy wątpliwości - posiadamy rozbudowany dział pomocy (sprawdź) oraz wiele artykułów na temat kwestii prawnych związanych np. z odliczaniem darowizn od dochodu stanowiącego podstawę opodatkowania (artykuł 1, artykuł 2, artykuł 3).

Jeśli nadal masz pytania - napisz!


Aby dodać komentarz lub

AP

Ja dopiero założyłem i nic się nie dzieje????

JB

Witam zbieram na leczenie i codzienne funkcjonowanie osoby mi bardzo bliskiej.Na dzień dzisiejszy W.Ł.nie dostaje żadnych pieniędzy, w Polsce ma za mało lat pracy,staramy się o rentę zagraniczną ponieważ tam pracował, ale to jeszcze potrwa, już czeka 3m-ce.A za coś musi żyć,kupować drogie leki,doje.. rozwińżdżać na chemię,jakoś funkcjonować.Na dzień dzisiejszy jest po operacji ,która odbyła się w maju tego roku i 19-tej chemi A to jeszcze nie ostatnia,a w między czasie wystąpiły inne powikłania,nie jest w stanie pracować.Często pomagał innym wjęc proszę tym razem My pomóżmy Jemu.Choroba wyszła nagle i niespodziewanie.Ma dopiero 42 lata i lekarze dają nadzieję.Żona i dzieci odwróciły się od Niego,pomaga najbliższa rodzina,ale też jest im ciężko.Pokażmy, że mamy dobre serducha i umiemy pomagać.Z góry wszystkim dziękuję.

Dziecięco młodzieżowy ośrodek

Dla dziecięcego zespołu należy sprzęt muzyczny.Dla rozwoju kreatywności dzieci. Laptop z dużą ilością pamięci i dobrym systemem, mikser, radio mikrofonów i głośników do odtwarzania dźwięku. [email protected]

Grażyna Łojko

Pilnie potrzebuje pomocy od ludzi dobrego serca Liczy się każda pomoc Bardo proszę was o pomoc i przekazywanie tych infornacji dalej swym znajomym...będę wdzięczna za każdą pomoc i udostępnienie https://zrzutka.pl/fj67fe

Patrycja Wójcik

Dzień dobry, nie wiem, nie umiem prosić o pomoc innych a tym bardziej o wplacenie pieniędzy i może dlatego tak słabo mi idzie zbiórka na moj cel. Ale jeśli ktoś z Państwa chciałby chociażby udostępnić moją zbiórkę, będę bardzo wdzięczna. https://zrzutka.pl/nowy-poczatek-po-pozarze-hr4an4

IN

Pomoże ktoś? https://zrzutka.pl/c49jjb

KC

Klaudia Czerwik

https://zrzutka.pl/4kbg4n Zaczniemy od nowa tylko z Waszą pomocą! Zapraszam do naszej zrzutki :)

Krystian Garbus

i Ty pomóż stworzyć 100 % bezpłatny portal z ogłoszeniami w nowym i niepowtarzalnym wymiarze, tego jeszcze nie było !!! ... nowa era ogłoszeń dzięki Tobie https://zrzutka.pl/calkowicie-darmowa-strona-z-ogloszeniami-i-aplikacja-mobilna

TG

Prosze o wsparcie https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

Beata Holcgreber

https://zrzutka.pl/ps6xd8 Zbieram na rehabilitację pomóż mi zebrać nie bądź obojętny.Jestem po dwóch operacjach stawów biodrowych,po przebytym udarze złamaniu kości kulszowej ,złamaniu dwóch kręgów i żeber. Potrzebna jest rehabilitacja,proszę.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.