Gratulacje dla Piotra Radonia

Napisano 10 października, 2014

Brawa dla Piotra Radonia (Piotr Radoń) oraz Jakuba Szymczuka (Jakub Szymczuk) i WSZYSTKICH którzy podali dalej! Ponad 1 000 wpłat i 40 000 PLN w kilka godzin.. Jaki będzie wynik końcowy??? 
Gratulujemy! Zorganizowaliście niesamowitą akcję, która zebrała ponad 1000 wpłat i ponad 40 000 PLN w kilka godzin! O tym jaki będzie finał tej akcji przekonamy się pewnie w ciągu kilku lub kilkunastu dni. My - zrzutka.pl trzymamy kciuki i wierzymy, że Piotrowi przyda się każda złotówka ponad to 30 000 zł, które początkowo chciał uzbierać :) !!! 

Do dzieła - niech 1 000 % a nie 100 stanowi cel tej zrzutki!

Trzymamy kciuki,
zrzutka.pl 

Aby dodać komentarz lub

Anonim Anonim

Po tym jak zwróciliśmy Piotrowi wszystkie pobrane prowizje w dniu wczorajszym odpisał "macie mega ekstra portal, kto go wymyślił? genialnie to zrobione, dzięki za prowizję, ale mogliście je przekazać na rozwój serwisu na rzecz innych osób" :) :)

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.