Jak zebrać pieniądze?

Napisano 5 listopada, 2014

Jak zebrać pieniądze ? 

Na zrzutka.pl możesz zbierać na wszystko - od prezentu urodzinowego dla znajomego poprzez zrzutki charytatywne i finansujące biznes bądź sprzedażowe kończąc na zrzutce na statek kosmiczny:) To ile i w jakim czasie zbierzesz zależy tylko od Ciebie! Co zrobić aby skutecznie zbierać $? 

  1. 1. Uzupełnij cel, kwotę, po wybraniu "zorganizuj zrzutkę" w kolejnych krokach starannie wypełnij pole opis – kim jesteś, na co zbierasz, dlaczego. Jeśli chcesz – co dasz wpłacającym w zamian za ich wsparcie. Nie zapomnij dodać zdjęcia. Możesz także dodać filmy i linki w opisie zrzutki – jeśli nie wiesz jak to zrobić napisz do nas. Pomożemy.

  1. 2. Zaproś tak wielu znajomych, jak to możliwe – możesz też poprosić ich (dołączając wiadomość) by zaprosili kolejne osoby (Twoich dalszych znajomych) dzięki czemu zwiększysz zasięg swojej zrzutki! 

    3. Pamiętaj – to Ty jesteś ambasadorem Twojej zrzutki. Zadbaj o jej promocję wśród znajomych. Opowiedz swoją historię – co skłoniło Cię do założenia zrzutki, na co zbierasz – opisz to. Nagraj film i dodaj w opisie zrzutki. Powiedz czemu warto Cię wesprzeć.

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.