PayPal - czy zrzutka.pl może go zastąpić?

Napisano 23 października, 2015 przez Michau

Zastanawiasz się nad założeniem konta PayPal? Załóż profil na zrzutka.pl i przyjmuj wpłaty na swoje konto PayPal'em oraz ponad setką kanałów płatności!

Jeśli zależy Ci na tym by przyjmować błyskawicznie księgowane wpłaty z kraju i zagranicy to przygotowaliśmy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. Zakładając profil na zrzutka.pl otwierasz wirtualną skarbonkę. Dla tej "skarbonki" czy też raczej "wirtualnej portmonetki" możesz zakładać dowolną ilość zrzutek na różne cele - mogą to być zrzutki na cele prywatne (takie jak zakup prezentu na urodziny lub rozliczenie wspólnego wyjścia) jak i akcje publiczne mające na celu zebranie środków na realizację projektu lub pomoc potrzebującym - cel swoich zrzutek określasz Ty i zależy on od Twoich potrzeb.

 Dla każdej Twojej zrzutki generujemy indywidualny rachunek bankowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przyjmować wpłaty na swoje zrzutki następującymi kanałami płatności:

1. Zwykłym przelewem bankowym. Taka wpłata księguje się tyle co najzwyklejszy w świecie przelew i w ten sposób wpłacający i Ty możecie przekazywać sobie środki nie ponosząc ABSOLUTNIE ŻADNYCH opłat:)

2. Jedną z ponad 40 metod płatności, którą dla Twojego profilu udostępnia nasz partner - największa w Polsce bramka płatności online czyli przelewy24. Dzięki takim wpłatom pieniądze zaksięgują się na Twojej zrzutce w ciągu maksymalnie 5 minut! Idealna opcja dla szybkich rozliczeń za wspólne wyjścia ze znajomymi:)

3. Na Twoją prośbę uruchomimy dla Ciebie również opcję płatności Pay Pal! Dzięki temu na Twój profil na zrzutka.pl będą możliwe np. wpłaty zagraniczne.

Tymi wszystkimi metodami będziesz mógł przyjmować płatności - wystarczy założyć profil na zrzutka.pl

 Chcesz wiedzieć jak założyć konto na zrzutce - to bardzo proste. Najpierw podajesz imię, nazwisko, maila i hasło. Przed pierwszą wypłatą musisz wysłać do nas tzw. przelew weryfikacyjny - przeczytaj o weryfikacji użytkowników i bezpieczeństwie na zrzutka.pl. Jeśli masz pytania - zapraszamy:)


Do zobaczenia na zrzutka.pl!


Aby dodać komentarz lub


Jacek Miernicki

23.09.2017 22:52

Proszę o informację w jaki sposób mogę uaktywnić płatność paypal na swoim koncie.