Nasz nowy portal - pomagam.zrzutka.pl

Napisano 15 czerwca, 2016 przez Michau

Pomagam.zrzutka.pl to nasza nowa platforma dedykowana dla fundacji. Działa identycznie jak zrzutka.pl z tą różnicą, że organizatorami zrzutek na pomagam.zrzutka.pl mogą być tylko w pełni zweryfikowane (przelewem weryfikacyjnym oraz stosownymi dokumentami) fundacje i inne NGO. Dowiedz się, dlaczego stworzyliśmy pomagam.zrzutka.pl!

Na początek trochę wiedzy o zrzutka.pl. Na 'zrzutce' każdy może zbierać na dowolny cel. Wspierając na zrzutka.pl warto zwrócić uwagę na stopień weryfikacji organizatora:zrzutka.pl weryfikacja


Jak możesz zobaczyć na powyższej grafice o stopniu weryfikacji organizatora informują odpowiednie ikonki oraz tekst. Informujemy o tym po to, by wpłacający mieli świadomość komu (i w jaki sposób zweryfikowanemu) powierzają swoje środki. Jednak, co nie jest tajemnicą i informujemy o tym w tym artykule, nie mamy możliwości by dokładnie sprawdzać, na co organizator przeznaczy zebrane środki. 

Niektórym ten stan rzeczy odpowiada i stąd wywodzi się ogromny sukces zrzutka.pl. Do tej grupy zaliczają się osoby, które wybierają przekazywanie środków bezpośrednio do osób potrzebujących. 

Jest jednak druga grupa, preferująca opcję, w której nad rozdysponowaniem środków pieczę sprawują fundacje. To dla tej grupy stworzyliśmy pomagam.zrzutka.pl - platformę łączącą fundacje z potrzebującymi i pomagającą im skutecznie realizować cele.

Jak zostało wspomniane na wstępie, pomagam.zrzutka.pl działa identycznie jak zrzutka.pl z tą jednak różnicą, że organizatorami zrzutek na pomagam.zrzutka.pl mogą być tylko w pełni zweryfikowane (przelewem weryfikacyjnym oraz stosownymi dokumentami) fundacje i inne NGO.


profil fundacji pomagam.zrzutka.pl


Wchodząc na pomagam.zrzutka.pl każdy może mieć 100% pewność, że organizatorem jest zweryfikowana przez nas fundacja (lub inna NGO). 

Nasza nowa platforma jest również dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy samodzielnie zbierają środki korzystając ze zrzutka.pl, jednak brakuje im doświadczonej ręki i potrzebują pomocy - na pomagam.zrzutka.pl mogą nawiązać kontakt z działającymi tam fundacjami i poprosić o wystartowanie i prowadzenie zrzutki w ich imieniu.

Podsumowując działanie pomagam.zrzutka.pl:

1. Działa identycznie jak zrzutka.pl z tą różnicą, że organizatorami zrzutek na pomagam.zrzutka.pl mogą być tylko w pełni zweryfikowane (przelewem weryfikacyjnym oraz stosownymi dokumentami) fundacje i inne NGO.

2. Jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy samodzielnie zbierają środki korzystając ze zrzutka.pl jednak brakuje im doświadczonej ręki i potrzebują pomocy - na pomagam.zrzutka.pl mogą nawiązać kontakt z działającymi tam fundacjami i poprosić o wystartowanie i prowadzenie zrzutki w ich imieniu.

3. Jeśli szukasz pomocy, możesz zgłosić się do jednej z fundacji na pomagam.zrzutka.pl i poprosić o założenie zrzutki dla Ciebie na pomagam.zrzutka.pl (bądź możesz założyć ją samodzielnie na zrzutka.pl).

Jeśli chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel prywatnie (np. na prezent, wyjazd, imprezę, aby komuś pomóc lub zebrać środki by pomóc sobie) - zapraszamy na zrzutka.pl :)


Aby dodać komentarz lub


Piotr Budzianowski

18.07.2016 15:58

nie moge sobie poradzic z umieszczeniem danych o osobie na ktora zorganizowalem zrzutke chodzi mi o umieszczenie jej zdjeci itd, prosze o pomoc


Katarzyna Błania

19.07.2017 14:33

https://zrzutka.pl/upw845 woliera dla kotków niepełnosprawnego chłopca, by mogły cieszyć się słonkiem w lecie przed domem