Rozpoczynamy blogowanie

Napisano 27 czerwca, 2014

Ostatnimi czasy mało udzielaliśmy się społecznościowo, dlatego w ramach zadośćuczynienia chcemy to nadrobić i to z nawiązką.
I tu pojawia się nasz blog. Z racji tego, że dużo rzeczy może być niejasnych i takich, o których nawet niektórzy nie mają pojęcia, postanowiliśmy umieszczać najświeższe nowinki na zrzutce właśnie tutaj. Oczywiście przeniesiemy się też w czasie, aby przybliżyć aktualne funkcje i ułatwienia. 

Nie raz zdarzyła się sytuacja, że prowadziliśmy warsztaty lub prezentacje, a teraz będziemy dzielić się na bieżąco naszymi odczuciami przed i po. O naszych przyszłych wystąpieniach będziemy informować dużo wcześniej, żebyśmy mogli się wspólnie spotkać, napić kawy i powymieniać pomysłami na idealną zrzutkę.

Każdy z nas chciał kiedyś prowadzić własnego bloga, ale jak to zawsze bywa, na pomysłach się skończyło. Jednak teraz wszyscy zgodnie uznaliśmy, że czemu by nie spróbować tego na zrzutce? Czekamy na opinie samego bloga i pomysły na przyszłe posty i funkcje na zrzutka.pl. Jeśli blog okaże się sprawdzonym pomysłem, to z pewnością przeprowadzimy konkurs z nagrodami w postaci naszej słynnej skarbony, koszulek itp.

Kończy się piątek, nie zatrzymujemy Cię dłużej, wpadnij do nas jeszcze, a tymczasem gorącego weekendu!

Aby dodać komentarz lub

TM

witam wszystkich prosze udostepniajcie i wspomozcie \n\nhttps://zrzutka.pl/zbiorka-na-refundacje-kosztow-i-leczenie-zaginionego

Patrycja Kucz

Patrycja Kucz

Prosze udostępniać: \nhttps://zrzutka.pl/wymarzone-studia-fs5f96\n\nPomagajmy sobie

ML

https://zrzutka.pl/pomoc-w-leczeniu-i-rehabilitacji \nczy ja mogę prosić o pomoc w udostępnieniu zrzutki Karolka ? jakos nam marnie to idzie :( i nie uzbieramy na delfinki i dalsza rehabilitację,smutne ale prawdziwe takie zycie biedne i do d.... bo nie ma nawet na inna terapie dla dziecka . A na NFZ.. rozwiń nie ma co liczyć!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.