Promuj zrzutkę ze zrzutka.pl!

Napisano 16 stycznia, 2017

Promuj swoją zrzutkę z nami, czyli oferta wspólnej promocji, dzięki której dotrzesz nawet do setek tysięcy odbiorców!

Najpierw kilka istotnych faktów. Otóż:

1. Zrzutka.pl ma grupę odbiorców (osób, które odwiedzają naszą stronę) liczącą ponad 300 000 osób na Facebooku.


odbiorcy_zrzutkapl

2. Zrzutka.pl działając w modelu freemium (bazowe funkcje za darmo, nieobowiązkowe opcje premium dodatkowo płatne) nie ma wystarczających środków by kierować reklamy do wszystkich swoich odbiorców.

Jaka jest nasza propozycja? 

Stworzymy dla Ciebie kreację reklamową i skierujemy ją do naszych odbiorców na Facebooku. Co ważne 100% przekazanego przez Ciebie budżetu przeznaczymy na kliknięcia Twojej reklamy (tzn. nie weźmiemy dla siebie nic za przygotowanie i wdrożenie kreacji - cały budżet przeznaczymy na reklamę na Facebooku). 

Dlaczego możemy tak zrobić? 

Promując Twoją zrzutkę utrwalimy naszą nazwę "zrzutka.pl" odbiorcom Twojej reklamy, dlatego możemy poświęcić czas naszych pracowników na stworzenie i wdrożenie Twoich kreacji nie biorąc za to żadnej opłaty. Taki układ jest według nas fair, a tacy staramy się być we wszystkim co robimy :)

Dzięki naszemu systemowi linków śledzących, wchodząc z nami we współpracę, dowiesz się dokładnie, ile kliknięć i ile wpłat błyskawicznych wygenerowały reklamy, które wspólnie stworzymy. Przykładowa strona statystyk dla takiego linku śledzącego wygląda tak: 

strona_linku_sledzacego

Koncepcja wspólnej promocji sprowadza się do następującego wariantu:

facebook Tworzymy dla Ciebie kreację, która będzie wyświetlana wszystkim naszym odbiorcom na Facebooku. Łączny koszt takiej reklamy to 500 zł, okres emisji - 5 dni. W tym czasie reklama wyświetlana będzie około 10 - 20 000 osób dziennie (zależnie od skuteczności reklamy) i wygeneruje około 100 - 200 kliknięć reklamy (i przejść na Twoją zrzutkę) dziennie. Reklama ma formę posta sponsorowanego i dla odbiorców wygląda tak:

aktualnosci-facebook


Promocja taka jest dostępna w dwóch pakietach:

1. Reklama na Facebooku (czyli koszt 500 zł).

2. Reklama, przy emisji której w zamian za umieszczenie w materiałach reklamowych i grafikach naszego hasła reklamowego np. "Ty też zorganizuj zrzutkę na zrzutka.pl", zapłacisz 400 zł, a my dopłacimy 100 zł do pełnego (czyli wynoszącego 500 zł) budżetu.

Jesteś zainteresowany(a)? Napisz maila na adres [email protected] w treści podając link do zrzutki, którą chcesz z nami promować oraz podając informację na temat tego, który pakiet (1 czy 2) Cię interesuje.

Z pozdrowieniami!

Twój zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

Filip Piotrowicz

https://zrzutka.pl/z/rozbudowa-i-splata-kredytu

Adrian Płuciennik

Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/zbiorka-dla-taty-na-zrealizowanie-jego-marzenia-w-grupie-sila-damy-rade

Ewelina Hałacz

Zbieram na operacje kregoslupa mojego syna

Sebastian Siejwa

https://zrzutka.pl/mzz5n4 proszę o pomoc.

Dorota Murach

super tylko duzo kasy a dla mnie kazda zlotowka jest wazna:/ https://zrzutka.pl/5ss73g

Monika Nagórna

https://zrzutka.pl/5kyuh3

DB

Blagam o pomoc pilnie potrzebne jest auto gdyz nie mam czym wozic dziecka na rechabilitacje blagam o pomoc

JP

https://zrzutka.pl/na-rehabilitacje-osteoporozy-wtornej-ostra-bialaczka-limfoblastyczna-u-piotrusia-zu644s

Klaudia Machcinska

Wpadac na moją zrzutke i wpłacajcie

Klaudia Machcinska

Wpadajcie na moją zrzutkę i Wpadajcie

GB

https://zrzutka.pl/bjx6s5

Nikola Bielawska-Chrobak

https://zrzutka.pl/jbm9b7

Nikola Bielawska-Chrobak

https://zrzutka.pl/5d97g3

Magdalena Gołębicka

https://zrzutka.pl/nwuy6j

KW

https://zrzutka.pl/an6cwa

Ryszard Krzempek

Jestem kozłem ofiarnym Polskiego Wymiaru Sprawiedliwości Który doprowadził mnie do Nędzy pozbawiając mnie na ponad 3 lata środków do Życia t.j do chwili uzyskania Renty-Pozbawiając mnie zawodu kierowcy zawodowego po 40 latach pracy bez wypadków a tylko dlatego że upomniałem się o swoje prawa wobec n.. rozwińie uczciwego pracodawcy który mnie pobił i nie zapłacił za uczciwie wykonaną usługę transportową na jego korzyść.Posądzając mnie nie słusznie o kradzież paliwa i oto ze dzięki mnie stracił klienta na powrotnej trasie.Ponieważ nie zgadzałem się z zarzutami wobec mojej osoby, Poprosiłem grzecznie tego pracodawcę o zapłatę za uczciwie wykonaną usługę i nie posądzanie mnie o kradzież od której nie doszło.Gdy zagroziłem mu ze jak mi nie zapłaci to zgłoszę na Policję.W tedy zostałem pobity za to ze mu się wygrażam.Oświadczył mi ze nie wiem z kim mam do czynienia.Gdy o tym powiadomiłem Policję ze zostałem pobity pokazując obdukcję z pogotowia funkcjonariusz prowadzący moje zgłoszenie nakazywał mi się z tego wycofać bo nie wiem z kim mam do czynienia.Ponieważ nie chciałem ustąpić, to zostałem oskarżony o Grozby karalne i tak zostałem kozłem ofiarnym bo nie stać mnie było na Adwokata nie zależnego pisałem do Prokuratora Generalnego do Rzecznika Spraw Obywatelskich i nic mi nie pomogli a moje długi rosły i nadal rosną bo mnie nie stać na Adwokata.Kredyt spłacam kredytem i nie widać końca urosło mi już ponad 70 tyś i ponad 7 lat jeszcze muszę utrzymywać Banki dlatego postanowiłem poprosić o POMOC bo mam 1675 zł Emerytury z tego ponad 1200 idzie do Banków na co mogę pokazać dowody,Nie jestem jakimś nierobem robię wszystko żeby moje dzieci nie spłacały moich kredytów ale nie mam już siły z tym walczyć bo mam już na karku 70 lat i nie najlepsze zdrowie gdyż nie mam za co kupować leków pozdrawiam BANKRUT Proszę o POMOC i skromne wpłaty na moje konto bankowe 74249010440000420084003608 Tmobile Usługi Bankowe Wielkie Dzięki za Wsparcie

OK

https://zrzutka.pl/z/wyciecie-guza-basi

OK

https://zrzutka.pl/yg32dc

Adi Rakowski

https://zrzutka.pl/wubk7w Mile widziana Pomoc.

KK

https://zrzutka.pl/wsparcie-i-pomoc-dla-beznerkowca

PW

https://zrzutka.pl/hvjxzx

PM

https://zrzutka.pl/7dzgfh Proszę o pomoc w niespodziance!!!!!

AK

Nie bądzmy obojętni na los zwierząt

Justyna Kołodziejska

Witam jeżeli są tu osoby o dobrym sercu i są nam wstanie pomóc z całego serca bardzo dziękuję https://zrzutka.pl/ngp9ve

DD

Danuta Dziuba

https://zrzutka.pl/zxu7my

EX

https://zrzutka.pl/k3bnaa#

KB

https://zrzutka.pl/upw845 woliera dla kotków niepełnosprawnego chłopca zapewni im bezpieczne korzystanie z ogródka w lecie :)

DM

Witam gorąco ratujmy nasza historię motoryzacji kto może ten pomoże ???? ???? ???? ???? ????. www.zrzutka.pl\witam-serdecznie-zbieram-na-polskie-klasyki-motoryzacji-do-renowacji-co-wy-na-to-pozdrawiam . Projekt obejmuje wszystkie pl auta po renowacji sprzedaż w sieć i 70 % ceny idzie na wskaz.. rozwińaną organizacje przez internautów :)

Jarosław Giec

Ośrodek Pomocy Osobom Uzależnionym https://zrzutka.pl/27dni

Ewa Fibich

Ewa Fibich

https://zrzutka.pl/n3azps

Bartek Rom

https://zrzutka.pl/ra8mdk/widget/23

DZ

https://zrzutka.pl/spłate zadłużenia

PW

https://zrzutka.pl/5hjr5g

https://zrzutka.pl/d3cmyb

Joanna Grudzińska

Witam wszystkich

Piotr Polanowski

https://zrzutka.pl/pomoc-szansa-dla-niepelnosprawnego-piotra-x94ck7

Daniel Wasążnik

Git

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.