PODOBA mi się Buttonarium i chcę wyrazić swoje uznanie koniec za 167 dni ID: mkeux7

PODOBA mi się Buttonarium i chcę wyrazić swoje uznanie

Zebrano 150 zł
z kwoty 10 000 zł

1 %

WPŁAĆ

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Jeśli korzystasz z mojej strony, była dla Ciebie użyteczna, chciałbyś żeby się dalej rozwijała, to wpłać dowolną kwotę na tą zrzutkę.
Do tej pory (blisko 20 lat) korzystanie było w pełni darmowe, ja inwestowałem w nią swój czas, wiedzę i pieniądze. Chcę nadal rozwijać stronę, ale potrzebuję Waszego wsparcia.

Cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją
Blisko 20 lat temu zainteresowałem się guzikami. Początkowo traktowałem je jako temat oboczny, ale z czasem zafascynowały mnie bardziej. W końcu stały się głównym i jedynym (no prawie jedynym) obiektem moich zainteresowań. Jak każdy kolekcjoner, bez względu na to czym się zajmuje, miałem (i nadal mam) dwa podstawowe problemy: jak eksponować swoje zbiory oraz jak je opisywać i katalogować. Wpadłem na pomysł, że forma strony internetowej jest dobrym rozwiązaniem do katalogowania mojego zbioru guzików. Na początku stronę tworzyłem jedynie na własny użytek, czyli działała tylko lokalnie, na moim komputerze, aż 1 marca 2004 roku postanowiłem opublikować ją w Internecie. Początkowo moją stronę odwiedzała jedna osoba dziennie (dzisiaj jest to ok. 200 osób), ale ponieważ "cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją", nie zniechęcało mnie to i stale rozwijałem swoją stronę. Strona Buttonarium Polska przechodziła różne metamorfozy i aby mogła wyglądać tak, jak wygląda dziś, musiałem zainwestować w nią mnóstwo swojego wolnego czasu oraz pieniędzy.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Jeśli korzystasz z mojej strony, była dla Ciebie użyteczna, chciałbyś żeby się dalej rozwijała, to wpłać dowolną kwotę na tą zrzutkę.

Do tej pory (blisko 20 lat) korzystanie było w pełni darmowe, ja inwestowałem w nią swój czas, wiedzę i pieniądze, a Ty korzystałeś z niej kompletnie "za free".

Chcę nadal rozwijać stronę, ale potrzebuję Waszego wsparcia.


Cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją

Od około 20 lat kolekcjonuję guziki, a od blisko 15 lat prowadzę w Internecie prywatną stronę kolekcjonerską poświęconą filobutonistyce, czyli kolekcjonowaniu guzików historycznych oraz gromadzeniu wszelkich informacji dotyczących ich wytwórców, użytkowników itd. (przy okazji zapraszam do zapoznania się z definicją Filobutonistyki).

Wiem, że moja strona jest użyteczna, staram się by była rzetelnym źródłem informacji. Obecnie korzysta z niej ok. 200 osób dziennie z całego świata, ale głównie z Polski.

Na początku było tak:

Strona była bardzo uboga, przede wszystkim nie było Zaawansowanej wyszukiwarki, która ułatwia identyfikację Waszych eksponatów.

Po pięciu latach od umieszczenia w Internecie było tak:

A dzisiaj strona Buttonarium Polska wygląda tak:

Jakiś czas temu, dokładnie na początku 2016 roku, zafascynowałem się następnym tematem, czyli Kenią, a właściwie zaczarowali mnie ludzie, których tam spotkałem - głównie dzieci. Wspólnie z moją żoną Magdą prowadzimy Fundację Kenya Asante Sana Polska, której celem jest pomoc w zdobywaniu edukacji, leczeniu, a czasami po prostu przezwyciężaniu głodu biednym dzieciom z kenijskiej wioski Mwabungu i ich rodzinom. Ponieważ "cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją", również w tę pracę wkładam mnóstwo czasu i serca, o pieniądzach nie wspomnę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej na której przedstawiamy dokładnie całą naszą działalność.

Fundacja Kenya Asante Sana Polska

Jeżeli podoba Ci się moja strona Buttonarium Polska, uważasz ją za wartościową i chciałbyś wyrazić swoje uznanie dla mojej wieloletniej pracy, to wpłać na tą zrzutkę dowolną kwotę.

Pieniądze tutaj wpłacone w całości będą przeznaczone na pomoc biednym dzieciom z kenijskiej wioski Mwabungu.

Jeśli masz pomysł, na co powinny być wydane te pieniądze, swoją sugestię wpisz w komentarzu do tej zrzutki.

Ponieważ "cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją", mam już kilka fajnych pomysłów, jak zagospodarować zebrane tutaj pieniądze. Poczekam jednak na Wasze podpowiedzi.

z góry dziękuję

Robert Wł. Bauer - rwb

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

KAMIL RACZYŃSKI

KAMIL RACZYŃSKI

14.06.2018 20:22

cokolwiek .. pozdrawiam..

Robert Wyrostkiewicz

Robert Wyrostkiewicz

05.06.2018 20:45

To dzieło musi trwać dla potomnych, chociażby docenione było należycie w innej epoce...

Franek Kiljański

23.05.2018 8:23

koszt utrzyamia strony na serwerze razem z domaną to max 200zł na co ci 10000zł ? Nie ma sensu wpąłcać.

Kenya Asante Sana Polska

23.05.2018 18:58

Jeżeli myślisz, że to takie proste, to wyłóż te 200 zł i załóż i poprowadź podobną albo nawet lepszą stronę i udostępniaj ją wszystkim przez kolejne 20 lat. Jak już tak liczysz, to te 200 złotych musisz pomnożyć przez 20 lat, a to już jest nie mała kwota. A co Ty zrobiłeś dla.. rozwiń innych w tej kwestii?
Jakbyś przeczytał opis tej zrzutki to byś wiedział, że CAŁOŚĆ pieniędzy zostanie przeznaczona na działalność statutową Fundacji Kenya asante sana Polska.
Jak osiągnę kwotę 10.000 zł na tej zrzutce, to już z własnych pieniędzy opłacę dalszą modernizację i utrzymanie strony.
Skoro trafiłeś na tą zrzutkę, to znaczy, że korzystasz z tej strony. Jeśli tak, to wyłóż chociaż te 200 zł albo skoro twierdzisz, że nie ma sensu wpłacać, to nie korzystaj w przyszłości z tej strony i zrób swoją lepszą.
pozdrawiam
Robert Wł. Bauer

Mariusz Kańduła

Mariusz Kańduła

25 zł
Sławomir Olszewski

Sławomir Olszewski

25 zł
Włodzimierz Stola

Włodzimierz Stola

25 zł
KAMIL RACZYŃSKI

KAMIL RACZYŃSKI

20 zł
Robert Wyrostkiewicz

Robert Wyrostkiewicz

20 zł
Maciej

Maciej

10 zł
Maria Smyk

Maria Smyk

ukryta

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

63
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.