"Magazyn Sportowiec" potrzebuje waszego wsparcia koniec za 10 dni ID: c43kr9

"Magazyn Sportowiec" potrzebuje waszego wsparcia

Zebrano 476 zł
z kwoty 4 000 zł

11 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

137
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Niezależny "Magazyn Sportowiec" potrzebuje wsparcia finansowego. Od Waszej pomocy zależy nasza dalsza przyszłość!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

„Magazyn Sportowiec” pojawił się w sieci 23 lipca 2016 roku. Na początku jako fanpage. Chcieliśmy wówczas jak najszerzej relacjonować przebieg Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. W trakcie ich trwania opublikowaliśmy blisko tysiąc informacji ze wszystkich sportowych aren. Dla wielu byliśmy wtedy pierwszym źródłem informacji. Tak zostało do tej pory. Obecnie dostarczamy aktualności dla niemal 15 tysięcy użytkowników. Tworzymy też takie fanpage jak – Wielkie historie wielkiego sportuoraz Sportowe ciekawostki.


10 listopada 2017 roku uruchomiliśmy nasz portal. Odróżnia się on jednak od innych serwisów sportowych dostępnych w Internecie. My nie skupiamy się na pogoni za newsem, lecz na pokazywaniu sportu w szerszej perspektywie. Dlatego tak ważne są dla nas wywiady z zawodnikami, a także analizy i artykuły. Za swój profesjonalizm byliśmy wielokrotnie doceniani przez sportowców oraz czytelników.


W ciągu ponad dwóch lat (z przerwą na okres kwiecień-wrzesień'18) przeprowadziliśmy ponad 200 wywiadów i drugie tyle innych tekstów. Nasza redakcja nie bała się podejmować kontrowersyjnych tematów, wielokrotnie opisywaliśmy liczne nieprawidłowości w polskim sporcie. To dzięki naszym staraniom niepełnosprawni medaliści imprez mistrzowskich otrzymali stypendia niezależnie od liczby rywali.Poczytujemy to jako swój największy sukces.


Przede wszystkim w naszej pracy najważniejszy jest jednak człowiek. Dlatego też publikujemy obszerne wywiady ze sportowcami, w których pokazujemy ich takimi jakimi są naprawdę. Często słyszymy z ust czytelników oraz zawodników, że są to najlepsze rozmowy jakie można przeczytać w sieci. W porównaniu do innych nie skupiamy się też wyłącznie na najpopularniejszych dyscyplinach. Nie zapominamy o tych, które na co dzień nie goszczą na telewizyjnych ekranach.


Za „Magazynem Sportowiec” nie stoi jednak żadne duże medium. Serwis tworzony jest przez grupę pasjonatów i zapaleńców. Nie publikujemy clickbaitowych tekstów. Na naszym portalu nie ma też wszędobylskich i irytujących reklam. Niestety niesie to też za sobą negatywne skutki. Redakcja za swoją ciężką, codzienna pracę nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia. Dodatkowo prowadzenie tak dużego serwisu wiąże się z coraz większymi kosztami.


Rosnąca liczba użytkowników zachęca nas też do wprowadzania nowych rozwiązań i udoskonaleń. Nasza redakcja ma przygotowanych wiele pomysłów, które wpłynęłyby na poprawę atrakcyjności naszej oferty. Chcielibyśmy przy tym przygotowywać jeszcze więcej codziennych materiałów.

Jednak jak już wspomnieliśmy, generuje to koszty. Dlatego prosimy Was o pomoc. Każda złotówka przekazana przez Was byłaby dla nas szansą na dalszy rozwój. Bez Waszego wsparcia dalsze funkcjonowanie „Magazynu Sportowiec” będzie po prostu niemożliwe.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

HW
10 zł

Henryk Witt

Kada złotówka się liczy.

Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
105 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
55 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Nasi użytkownicy założyli

335 989 zrzutek

Pomóż zebrać 4 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

137
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.