Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Pomóż nam wrócić do domu! Odbierz nagrody :) ID: c6u9kt

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Pamiątka z Azji - na szczęście

  Niespodzianka:)

  Jeśli chcesz ją otrzymać - koniecznie skontaktuj się z nami!

 • Fotografia z podróży

  Wybierz zdjęcie, które najbardziej Ci się podoba - z naszej galerii na:

  https://akademiafotografiiwdrodze.pl/galeria/

  Wybraną fotografię otrzymasz w formie papierowej lub elektronicznej (do wydruku) - to już do ustalenia indywidualnie:)

  Jeśli chcesz odebrać tą nagrodę - skontaktuj się z nami koniecznie!

  W ten sposób chcemy podziękować za Twoją pomoc!

  Fotografia z podróży
 • Portret za pomoc

  Chcesz mieć swój portret, taki z którego będziesz długo zadowolony?

  Umówimy się na sesję fotograficzną, w wybranym terminie i miejscu (najprawdopodobniej w Warszawie, ale niekoniecznie). Wybrany portret otrzymasz od nas w formie elektronicznej i papierowej.

  Jeśli chcesz odebrać tą nagrodę - skontaktuj się z nami koniecznie!

  W ten sposób chcemy podziękować za Twoją pomoc!

  https://jsadamczewska.com/portfolio/

  Portret za pomoc
 • Sesja fotograficzna

  Marzysz o sesji zdjęciowej - dla siebie, dla Was, dla Waszej rodziny, a może dla Twojego zwierzaka?

  Kilka wyjątkowych, pięknych kadrów, które na długo będą cieszyć Wasze oczy i serca! Oraz kilka godzin spędzonych z nami ;)

  Jeśli chcesz odebrać tą nagrodę - skontaktuj się z nami koniecznie!

  W ten sposób chcemy podziękować za Twoją pomoc!

  https://jsadamczewska.com/portfolio/

  Sesja fotograficzna
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij