id: c7fear

"Święte Węzły" najstarsze pismo

"Święte Węzły" najstarsze pismo

Nasi użytkownicy założyli 956 656 zrzutek i zebrali 962 787 386 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Święte węzły - najstarszy alfabet"

Książka o odtworzeniu alfabetu węzłowego, i o pierwszej cywilizacji starożytności, która posiadała pismo i posługiwała się gwiazdami w wyprawach handlowych po morzach i oceanach.

Pierwsza część, jest już napisana i przygotowana do druku, pokazuje proces odtwarzania węzłów i poszukiwaniu związków między alfabetami świata, w tym hieroglify egipskie, Sanskryt, sylabariusze japońskie wraz ze znakami chińskimi oraz sylabariusz majów. Tylko fragmenty, z uwagi na brak publikacji, dotyczące węzła "B" można zobaczyć powyżej   

Druga część jest w fazie opracowania grafiki. Przedstawiam w niej podział sfery niebieskiej na gwiazdozbiory wyznaczone przez węzły i powiązanie z gwiazdozbiorami późniejszych cywilizacji. Pokazuję jakie były pierwsze znaki zodiaku i podział gwieździstego nieba na cztery żywioły. 

Możemy się dowiedzieć o istnieniu cywilizacji, która musiała istnieć przed cywilizacjami uznawanymi za najstarsze i o związkach pośrednich poprzez przekazanie idei pisma z tak odległymi cywilizacjami jak cywilizacja Chin, Japonii czy nawet cywilizacja Majów. Czy przypowieść o wieży Babel z Księgi Rodzaju o istnieniu języka, którym posługiwali się budowniczy wieży, była oparta na faktach? O tym jaki to był język, dowiemy się po przeczytaniu książki.

Wiem, że wyciągnięte wnioski mogą wydawać się nieprawdopodobne, lecz zapewniam, że warto się z materiałami zawartymi w książce zapoznać i samemu podjąć decyzję o wiarygodności przeprowadzonej analizy.

Dajcie szansę książce, by poprzez publikację, mogła zmienić historię. Liczę na Wasze wpłaty

mgr inż. arch. Przemysław Ślusarski


Lokalizacja

Jaworzno, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

AE
Adam Elwicki
15 zł
MI
Maleficent
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!