id: c9u2kh

Wyjazd na Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 St. George, Utah, USA. 2021

Wyjazd na Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 St. George, Utah, USA. 2021

Nasi użytkownicy założyli 912 461 zrzutek i zebrali 874 514 546 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Srebrny medal Mistrzostw Polski mój!

  29 sierpnia w Białymstoku, czyli na własnym podwórku odbyły się Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim (1500m pływania, 40km roweru, 10km biegu) Ostatni start w tym sezonie w Polsce i ostatni przed MŚ.

  Zawody ukończone z sukcesem, nie tylko, że wywalczyłam srebro, ale zostałam Mistrzynią Białegostoku oraz poprawiłam swój czas z zeszłego roku, aż o 6 minut. Wiem jedno, jest dobrze! Więc za 3 tygodnie będzie jeszcze lepiej! Dziękuję Wam! te792ea118cc5c52.jpegq772534792fb4ab6.jpeg  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć tu Ola. Jestem sportowcem, żoną i mamą, z wykształcenia magistrem pielęgniarstwa. Trenuję triathlon od 6 lat, to wszechstronna dyscyplina sportowa będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego. Zaskakuję samą siebie, że jestem w stanie to robić, a z czasem robić to jeszcze lepiej. W sezonach 2016-2021 stawałam kilkadziesiąt razy na najwyższych stopniach podium. W mojej kolekcji jest srebrny oraz brązowy medal MISTRZOSTW POLSKI.

Prowadzę swoje funpage na portalach społecznościowych jako IRONWOMAN FIT, gdzie bycie mamą i triathlonistką przeplecione jest zdrowym stylem życia, podróżami i aktywnością pełną pasji. Pokazuję jak złapać dystans do siebie, zakochać się w sporcie i budować rodzinną więź poprzez wspólną pasję.

ic06fabf785d010b.png 6 września 2020 wygrywając zawody Enea IRONMAN 70.3 w Gdyni uzyskałam kwalifikację na Mistrzostwa Świata w Utah, USA. Do 11 sierpnia tego roku nie byłam pewna czy wystartuję, jednak życie potoczyło się tak, że otrzymałam odpowiednie dokumenty, aby przekroczyć granicę USA. Ogromnie się cieszę, bo prawdopodobnie będę jedyną Polką startującą w tych Mistrzostwach. Niestety, kiedy zaczęłam rozpisywać wydatki z wyjazdem, przekraczają one znacząco moje możliwości. Dlatego dziś proszę Ciebie o wsparcie mnie w drodze po Mistrzostwo.

Dziękuję, Ola Kieda, Ironwoman FIT.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 136

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków