id: cehwbb

By móc cieszyć się kinem w domu!

By móc cieszyć się kinem w domu!

Nasi użytkownicy założyli 914 708 zrzutek i zebrali 879 468 657 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

A gdyby tak zasiąść w wygodnym fotelu i na długie godziny zatopić się w świecie filmów i bajek? Jesteśmy pewni, że takie jest marzenie każdego filmomaniaka! Marzy także o tym Maciek - miłośnik kina! 18-latek to energiczny i uśmiechnięty od ucha do ucha wielki fan szczególnie "Psiego Patrolu", którego posiada okazałą kolekcję płyt DVD. W czasie rozmowy z Maćkiem, którą przeprowadziliśmy poprzez system MÓWIK, dowiedzieliśmy się, że chłopak był w prawdziwym kinie tylko raz. Cóż to było dla niego za przeżycie! Niestety obecnie, ze względu na stan zdrowia, problemy z poruszaniem się oraz częste dializy Maciek nie może chodzić do kina, ale... od czego są marzenia!


Maciek marzy, o tym, aby cieszyć się kinem w domu. Chłopak wymarzył sobie projektor, odtwarzacz DVD i głośnik Soundbar, co pozwoli na stworzenie kameralnego kina w zaciszu domowym. Oczami wyobraźni widzimy, jak razem ze swoją rodziną ogląda ulubiony film lub spędza czas z ukochanymi bajkowymi postaciami.


Wierzymy, że spełnione marzenia mają moc i sprawiają, że choroba oraz trudności dnia codziennego znikają... choć na chwilę. Uzbieraliśmy część kwoty potrzebną do zakupu wymarzonego przez Maćka sprzętu. Niestety to ciągle za mało. Prosimy więc Ciebie, abyś dorzucił swoją cegiełkę do realizacji marzenia Maćka i razem z nami sprawił, że chłopak zanurzy się w filmowy świat i na chwilę zapomni o swoich problemach.


f04390f6b8e160c6.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!