id: tdh5va

Louis chrumka o Waszą pomoc!

Louis chrumka o Waszą pomoc!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 317 zł z 6 000 zł
88%
6 dni do końca
165 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Kochani, 


  Louis "sam" chciał Wam to przekazać, ale aktualnie dochodzi do siebie. Mamy wspaniałą wiadomość ! Udało się przeprowadzić operację dzięki Waszej dobroci serca i zaangażowaniu, za co w jego imieniu ogromnie dziękujemy!

  Całą dokumentację medyczną już załączyliśmy do zrzutki więc niebawem powinna zostać sprawdzona i zautoryzowana przez organizatora portalu. 

  Teraz Louisa czeka bardzo intensywny, kosztowny oraz długi okres rekonwalescencji i rehabilitacji.

  Kwota jaką udało nam się uzbierać wspólnymi siłami to prawie 5000 zł !!! Jesteście wspaniali! <3

  Niestety na obecną chwilę koszty leczenia już przekroczyły cel zbiórki, a czeka nas jeszcze długa i kosztowna rehabilitacja. Wciąż prosimy o wsparcie i udostępnienia ❤️.

  Louis jest jeszcze pod wpływem silnych leków przeciwbólowych ale wdzięczność w jego oczach jest najwspanialszą rzeczą jaką mógł od siebie teraz nam dać 😍🥺❤️! 


  Dziękujemy Wam za wszystko co dla niego robicie !

  Czytaj więcej
 • Cześć - chrum chrum !,


  Wiem, że część z Was zastanawia się na co dokładnie zostanie przeznaczona zbierana kwota. Póki co wszystkie z tych wartości są orientacyjne, oszacowane przez lekarzy, którzy zajmują się Louisem. Największą część pochłonie sama operacja, która wyniesie około 3000-4000zł w zależności od poziomu komplikacji. Do tego koszt tomografu, bez którego nie uda wykonać się żadnego zabiegu, a który wyniesie 1200zł. Wstępna diagnoza oraz koszt badania neurologicznego to 350zł. Pobyt w szpitalu to kolejne od 50 do 250 zł za dobę (a będzie ich co najmniej 3) w zależności od zużytych środków oraz opieki. Pozostała kwota około 500zł to wstępny koszt rehabilitacji oraz powrotu "na nogi".

  W obecnej chwili cała dokumentacja medyczna Louisa została przekazana lekarzowi, który podjął się wykonania operacji. Gdy tylko będziemy znali szczegóły kosztów, udostępnimy je oraz dokumentację na stronie zrzutki.


  Ściskamy Was Wszystkich !


  Juliusz i Louis


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Chrum chrum,


od wczoraj jest mi bardzo smutno, bo strasznie bolą mnie tylne nóżki. Nie mogę chodzić, nie mogę się bawić z moją psią przyjaciółką :( Bardzo chciałbym móc pobiegać sobie po łąkach w okolicy mojego domku albo pozbierać razem z moim Panciem grzybki w lesie...

Pani Doktor powiedziała wczoraj, że grozi mi przerwanie rdzenia kręgowego - nie mam pojęcia co to jest, ale brzmi jak coś poważnego - człowieki chyba też to mają. Z tego co słyszałem, to muszę wjechać do jakiejś wielkiej tuby, żeby kolejny Pan Doktor mógł zobaczyć co mam w środku(mam nadzieję, że nie odkryje, że zjadłem przedwczoraj Pancia śniadanie?!).

A potem będę musiał mieć operację, ale Pancio mówi, że będę sobie tylko smacznie spał(może spotkam we śnie mojego przyjaciela Bola, który odszedł sobie do psiego raju?).


Podobno te wszystkie przygody są bardzo kosztowne, ale Pani Doktor powiedziała, że mogą one uratować moje nóżki, żebym nie musiał jeździć na wózku.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, bo bardzo chciałbym, żeby moje nóżki znowu działały i już tak strasznie nie bolały :( I żeby mój Pancio nie był smutny, bo ja tego bardzo nie lubię.


Tulę Was wszystkich!


Louis

Wpłacający 165

 
Dane ukryte
ukryta
W
wiktor
1 zł
NC
Natalia Chruściel
3 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
10 zł
J
justys-kl
20 zł
K
Klaudia Trzaskalik
50 zł
O
Oliwia
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

625 291 zrzutek

i zebrali

376 274 988 zł

A ty na co dziś zbierasz?