id: cuhgp3

wsparcie dla Mirka

wsparcie dla Mirka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
26 072 zł 
z 20 000 zł
130%
zakończona 02.01.2021r
129 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nie potrafię ująć jak bardzo jestem wdzięczny człowiekowi który dziś potrzebuje od nas wsparcia i podania pomocnej reki.

Mirek zawsze potrafi ożywić atmosferę, mega dowcipny, zawsze pomaga bezinteresownie innym, pełny wiary we własne siły i możliwości. Człowiek o bardzo dużym sercu. Cudowny samotny ojciec dwójki dzieci, chłopca (16 lat) i dziewczynki (10 lat). Mimo choroby nie zaniedbał ani na chwile obowiązków ojcowskich, w czasie walki o własne życie dodawał otuchy i ducha walki o swoje zdrowie innym o wiele młodszym pacjentom.

 Mirek od lutego 2010 roku jest żołnierzem zawodowym nasz brat bo tak go możemy nazywać od samego początku jego służby. Na Mirka choroba spadła jak grom z jasnego nieba, nagle bez ostrzeżenia w czerwcu 2017 roku w Lubinie, diagnoza: guz jelita grubego, oraz zabieg usunięcia guza co wiązało się z wyłonieniem stomii jelitowej na brzuchu.

Kolejne diagnozy po badaniach tomograficznych wykazały PIĘĆ guzów przerzutowych na wątrobie. Leczenie: chemioterapia od sierpnia 2017 roku trwająca około 1,5 roku. Niepokój  Mirka wzbudziło wykrywanie kolejnych guzków przez lekarzy i konsultacje z osobami o podobnym doświadczeniu które zwróciły mu uwagę na zbyt długą w tym przypadku terapie chemią, zmusiło to Mirka do poszukania specjalistów o specjalizacji ukierunkowanej na jego schorzenie.

Po poszukiwaniach i poradach osób trzecich znalazł się specjalista w Zgorzelcu, gdzie w marcu 2019 roku zdiagnozowano zakrzepice prawej ręki oraz wykluczono nowe przypadki guzków czy przerzutów, to też właśnie z tego powodu zaproponowano Mirkowi operację połączenia powrotnego jelita do której już przekładano terminy z powodu stanów zapalnych w jamie brzusznej.

Podstawowa operacja połączenia jelita (nie skomplikowana) jest refundowana w NFZ lecz u Mirka operacja jest skomplikowana przy użyciu staplera i wykonywana tylko w wyspecjalizowanych placówkach, oczywiście wiąże się to z kosztami które są dla Mirka nie do zorganizowania z powodu już paru letniej choroby która wciąż generowała koszty.

Nasz, kolega, przyjaciel, brat żołnierz, potrzebuje wsparcia, pokonał najgroźniejszego wroga, teraz wesprzyjmy go do powrotu do normalności. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 129

 
Użytkownik niezarejestrowany
13 114,60 zł
KP
Kółko Różańcowe Jerzmanowa
1 000 zł
KW
Kasia Wojtek Bęben
500 zł
MC
Marcin Cichocki
500 zł
AB
Art
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KB
Katarzyna Barszcz
250 zł
PP
Piotr Przewoźnik
200 zł
AM
Artur Malujdy
200 zł
BI
Basia i Irek Szylko
200 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

800 969 zrzutek

i zebrali

621 657 471 zł

A ty na co dziś zbierasz?