Komputer Dla YouTubera - Dziennik z Minecraft - SquiDo Zakończona 19.09.2018r ID: cyedea

Komputer Dla YouTubera - Dziennik z Minecraft - SquiDo

Zebrano 71 zł
z kwoty 1 500 zł

4 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

14
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Hej z tej strony Squido... zbieram na nowy komputer do nagrywania serii z Minecraft


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Zrzutka Na Komputer Dla YouTubera - SquiDo


Cześć! Siemanko! Ja jestem Squido i witam Was bardzo serdecznie! Niektórzy mówią, że YouTuber nie powinien prosić o pieniądze swoich widzów. Dotychczas sam sobie dawałem radę dzięki przychodom z monetyzacji filmów, ale od ponad roku przychody z reklam cały czas spadają. Chciałbym kupić nowy komputer, aby mój kanał mógł żyć i dalej się rozwijać. Chciałbym spełnić marzenie swoich widzów i nagrać kolejny Dziennik z Minecraft!


Zobacz vlog informujący o zrzutce!

niedziela, 26 sierpnia 2018 o 17:56

Hej! Do końca zrzutki zostały 3 tygodnie! Wierzę, że uda nam się zebrać całą kwotę! Damy radę!

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Bardzo Cię lubię więc postanowiłem Ci dać pieniądze na komputer.

Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

165 538 zrzutek

Pomóż zebrać 1 500 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

14
udostępnień

NAGRODY

Pakiet drewniany - wdzięczność

1 zł i więcej

Każda złotówka w tej zrzutce zasługuje na moją wdzięczność. Dziękuję :))

Pakiet brązowy - mała cegiełka

5 zł i więcej

To już jest jakieś wsparcie. Jeśli nie wybierzesz wpłaty anonimowej to dodam Twoje imię i nazwisko lub pseudonim na końcu jednego z odcinków Dziennika z Minecraft. Oprócz tego wyślę Tobie wiadomość e-mail z podziękowaniem - bezcenne. Dodatkowo w ramach podziękowań masz możliwość obserwowania mojego prywatnego Instagrama oraz oglądania moich przygód :)

Pakiet srebrny - duża cegła

10 zł i więcej

To już solidne wsparcie. W ramach podziękowań Twoje imię i nazwisko lub pseudonim będzie w napisach końcowych w każdym kolejnym odcinku Dziennika z Minecraft, chyba że wybierzesz wpłatę anonimową to według życzenia uszanuję Twoją prywatność. Poza tym otrzymujesz indywidualne podziękowanie, dostaniesz mój oryginalny autograf oraz cudowny prezent niespodziankę :D

Pakiet złoty - czat

20 zł i więcej

Takie wsparcie zasługuje na możliwość interakcji. W ramach podziękowań otrzymujesz możliwość pisania ze mną na czacie lub email. Obiecuję, że zawsze odpiszę :)

(pozostało 20 z 20)

Pakiet platynowy - rozmowa

50 zł i więcej

Za takie porządne pieniądze należy się ekstra podziękowanie. Masz możliwość rozmawiania ze mną w realu lub przez internet (skype). Możesz do mnie dzwonić jak do kolegi :)

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Pakiet diamentowy - gra, a nawet live

100 zł i więcej

Duże pieniądze wymagają dużych podziękowań. Możesz ze mną grać na moich światach Minecraft oraz serwerach, a ponadto masz możliwość robienia ze mną livów i zawsze jesteś mile widzianym gościem :)

(pozostało 5 z 5)

Pakiet mega - promocja w seriach

200 zł i więcej

Pakiet mega jest skierowany do firm, które chcą się reklamować na moim kanale. W ramach tego pakietu otrzymują Państwo indywidualną reklamę w danej serii na moim kanale na początku każdego filmu w postaci grafiki lub tekstu promującego Państwa firmę/produkty/usługi/serwer oraz na życzenie możliwość wyświetlania loga w trakcie filmów. Szacowana ilość filmów w tym pakiecie 15-50. Gwarantuję, że Państwa reklama będzie jedyną reklamą w filmach o danej tematyce, więc jest to 100% warte inwestycji!

(pozostało 3 z 3)

Pakiet ultra - sponsor Dziennika z Minecraft

800 zł i więcej

Pakiet ultra jest skierowany do firmy, która chce wykorzystać potencjał reklamy na moim kanale jako główny i jedyny sponsor serii Dziennika z Minecraft. W ramach tego pakietu na początku każdego kolejnego filmu Dziennika z Minecraft będzie wyświetlana Państwa reklama firmy/produktu/usługi/serwera w postaci tekstu, grafiki lub krótkiego filmiku oraz komunikatów informacyjnych w trakcie filmu. Przewidywana ilość filmów w tym pakiecie to 200-300, a szacowany ZASIĘG TO 5 MLN WYŚWIETLEŃ. Oferta mocno limitowana! Tylko 1 sponsor najlepszej serii na moim kanale!

(pozostało 1 z 1)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.