Zostań Cyfrowym Bohaterem! koniec za 16 dni ID: 33d6k7

Zostań Cyfrowym Bohaterem!

Zebrano 6 zł
z kwoty 20 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Chcesz zmienić życie drugiej osoby i dać jej szanse na lepsze jutro? Fundacja Digital Poland sfinansuje podopiecznym Stowarzyszenia Otwarte Drzwi profesjonalne szkolenia otwierające drzwi do świata IT. Przyłącz się do naszej zbiórki i pomóż nam odmienić ich los.


Zostań i TY Cyfrowym Bohaterem!

Skąd pomysł na szkolenie?

Wychodzimy z założenia, że zawsze lepiej jest dać wędkę niż rybę, dlatego pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji w znalezieniu pracy i sensu życia. W końcu to praca nadaje sens naszemu życiu, pozwala realizować siebie, spełniać marzenia. Stanowi nieodzowną część istnienia człowieka, a wszelka aktywność sprawia nam radość i pobudza chęć do działania. Przyłącz się do nas i pomóż nam sfinansować szkolenia, które dadzą szanse znaleźć cel, pasje i prace w życiu potrzebującym!

Możliwość pracy zdalnej, łączenia kariery z opieką nad dzieckiem, swobodna atmosfera i satysfakcjonujące zarobki – to główne zalety pracy w branży nowych technologii. Co istotne, żeby pracować w IT, nie trzeba mieć wykształcenia kierunkowego ani studiów technicznych.

Dziś na rynku pracy brakuje ponad 470 tys. specjalistów o różnym stopniu zaawansowania i różnych umiejętnościach. Świat komputerów i programowania to nie zamknięte drzwi do Narni. Branża nowych technologii stwarza ogromne możliwości.


Według wyliczeń Komisji Europejskiej branża IT w Europie do 2020 r. będzie potrzebować aż 900 tys. specjalistów o różnym stopniu zaawansowania i różnych umiejętnościach.

Świat nowych technologii jest dla wszystkich, którzy chcą w nim być. To szansa na dobrze płatną pracę, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwość pracy z dowolnego miejsca. Pomóż nam zmienić życie osoby, która znalazła się na życiowym zakręcie i nadać cel jej życiu. Może w przyszłości będzie brakującym ogniwem Twojej firmy albo najlepszym przyjacielem z biurka obok? Pamiętaj, że kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie - wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.

Liczy się każda złotówka!

im więcej pieniędzy zbierzemy, tym większej ilości osób będziemy mogli pomóc!

NIE ZWLEKAJ I POMÓŻ NAM ODMIENIĆ ŻYCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI OTWARTE DRZWI.

WYSTARCZY, ŻE WPŁACISZ 5 ZŁOTY. W KOŃCU ZIARNKO DO ZIARNKA, A ZBIERZE SIĘ MIARKA.


Fundacja Digital Poland wyciąga pomocną dłoń, do tych, którzy potrzebują pomocy.


Jesteśmy organizacją non-profit, której jednym z działań jest podnoszenie kompetencji cyfrowych Polaków. Nowe technologie nie tylko zmieniają niektóre profesje, ale coraz częściej zastępują je nowymi zawodami.

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Misją Stowarzyszenia Otwarte Drzwi jest udzielanie wsparcia tak, aby osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne, bezrobotne oraz pokrzywdzone dzieci i młodzież, stawały się w jak najwyższym stopniu samodzielne i niezależne życiowo.

Zbiórka organizowana jest w ramach Festiwalu Cyfryzacji

Wejdź w link i poznaj Festiwal, który zmienia Polskę!

Zrzutka utworzona przez Fundację Digital Poland

zamieniamy cyfrowe wyzwania w szanse dla ludzi i polskiej gospodarki

Koszt jednego szkolenia zależy od umiejętności i potrzeb podopiecznych Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

KS
5 zł
Krzysztof Steć

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

371 156 zrzutek

Pomóż zebrać 20 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.