id: d73z7u

Świąteczna zrzutka na prezenty dla Podopiecznych z Rodzinnych Domów Dziecka z Happy Kids :)

Świąteczna zrzutka na prezenty dla Podopiecznych z Rodzinnych Domów Dziecka z Happy Kids :)

310 zł 
z 10 000 zł
3%
19 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny i magiczny. Kojarzą nam się one przede wszystkim z rodziną, choinką, wspólnym kolędowaniem i obdarowywaniem najbliższych podarkami. To czas, magii i wiary, że marzenia się spełniają.


Przy okazji tego jedynego i wyjątkowego dnia w roku, zachęcamy Ciebie do udziału w wyjątkowej zbiórce świątecznej i wpłat na upragnione prezenty dla naszych podopiecznych z Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Happy Kids.

Natalia i Wiktoria - sześcioletnie siostry bliźniaczki borykające się z wieloma traumami i problemami – nie przestają marzyć…

Do Rodzinnego Domu Dziecka w Lubczynie trafiły w styczniu 2021 roku; otrzymały w nim miłość, czułość, troskę rodziców zastępczych, a także profesjonalną opiekę. Na skutek wcześniactwa obie dziewczynki są obciążone poważnymi chorobami.

Jedną z nich jest wada wzroku, polegająca na niedowidzeniu u jednej z dziewczynek w ok. 50%, a u drugiej w ok. 60%.

W przypadku braku właściwej korekcji i terapii oczu, wady będą dalej postępować prowadząc do utraty wzroku.

Oprócz tego, dziewczynki, mają wiele innych poważnych wad wrodzonych wymagających systematycznych konsultacji z lekarzami specjalistami. Przytoczona powyżej historia dziewczynek jest niestety jedną z wielu…

Do Rodzinnych Domów Dziecka prowadzonych przez Fundację Happy Kids trafiają dzieci zaniedbane, krzywdzone, ze środowisk marginalizowanych i pozbawione opieki rodziców biologicznych.

Zostań Świętym Mikołajem i wpłać dowolne środki pieniężne na podarunki dla Wiktorii, Klaudii, Justyny i wielu innych podopiecznych z Fundacji Happy Kids. Jesteśmy przekonani, że dzięki Twojej hojności dzieci będą miały szansę cieszyć się prawdziwą Wigilią, a także upragnionymi prezentami. Dołączamy kilka przykładowych listów do Świętego Mikołaja, które pisały z wypiekami na twarzy dzieciaki i młodzież z fundacji Happy Kids :)

v924ad0e27e43ecb.jpeg

****

Fundacja Happy Kids działa od 2001 roku. Posiada status organizacji pożytku publicznego i jest wpisana do Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. 

Prowadzi 19 Rodzinnych Domów Dziecka. Do tej pory pomogła ok. 300. dzieciom i młodzieży w wieku od kilu tygodni do 25-roku życia.

https://www.happykids.org.pl/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 6

 
Dane ukryte
100 zł
Marta, Radek i Ola Rosińscy
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RC
Renata
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ID
Izabela Darczuk
20 zł

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

774 629 zrzutek

i zebrali

574 389 356 zł

A ty na co dziś zbierasz?