Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: World Marathon Challenge - 7 maratonów na 7 kontynentach w 7 dni! ID: e2hyzw

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Zdjęcie z wydarzenia wraz z podziękowaniami, które wyślę do Ciebie pocztą


 • Opaska motywacyjna na rękę


 • Opaska na rękę dedykowana wyzwaniu


 • Pocztówka z Miami, która przyjdzie do Ciebie zza oceanu


 • Upominek dla Ciebie prosto z RPA


 • Unikatowy kubek dedykowany wyzwaniu, który będzie Cię motywował podczas picia kawy


 • Bon na dowolne buty Altra

  Altra to doskonałe buty biegowe zarówno w teren, góry jak i na asfalt.

  Główne cechy:

  - świetna amortyzacja

  - szerokie przodostopie buta

  - zerowy drop


  Zasady:

  - po wyborze bonu proszę o informacje na maila jakie buty i jaki rozmiar wybierasz oraz adres wysyłki

  - wybrane buty dotrą do Ciebie w ciągu kilku dni

  - na zrealizowanie bonu masz 30 dni

  - dostępne modele butów Altra możesz sprawdzić na stronie Tricentre (https://tiny.pl/tn7bk)

  Bon na dowolne buty Altra
 • Wspólny trening, na który umówimy się po moim powrocie


 • Wspólny obiad lub kolacja, na której opowiem co działo się na World Marathon Challenge


 • Prelekcja dla grupy lub firmy o tematyce motywacyjnej lub relacja z World Marathon Challenge


 • Brak
Wybierz metodę płatności
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij