Ratunek dla bezdomnych psów na Ukrainie, odciętych od pomocy!!!!! ID: e63ctm

Ratunek dla bezdomnych psów na Ukrainie, odciętych od pomocy!!!!! ID: e63ctm

5 068 zł z 5 000 zł

101%

5 068 zł

5 068 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

15.07.2020r

127

127

wspierających
101%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kochani, Marina pisała mi, że jest bardzo, bardzo źle..

Ten psiak jest już pod opieką Mariny. To chłopiec, ma dopiero 7-8 miesięcy!!! Nie wiemy co się stało.. Najprawdopodobniej pogryzł go jakiś pies w walce o jedzenie 1f641.png:( Marina jechała po niego ponad 150 km, bo nikt nie chciał mu pomóc, dostała tylko zdjęcie, że taki pies jest na ulicy.. Pomóżcie, ona ma pod opieką ponad 500 psów!!! Musi dać im jeść, zapewnić weterynarza!! 1f641.png

Chcę przelać jej trochę pieniędzy na Ukrainskie konto (wcześniej woleliśmy dać jej gotówkę z uwagi na straty podczas przewalutowania i innych opłat), ale teraz sytuacja jest dramatyczna.. nie odebrała pieniędzy z Czech, ode mnie, teraz nie wiadomo kiedy będzie w stanie, a kolejne psy potrzebują pilnie pomocy.. między innymi takie jak ten.. już kilka kiolejnych w kolejce, 3 w tragicznym stanie z wczoraj w klinice.. można oszaleć.. Proszę - pełna mobilizacja- udostępniajcie gdzie się da.. Jeśli ktoś może- proszę wpłacajcie!! Dla nich to jest być lub nie być.. I jeśli ktoś jest wierzący, niech się modli.. bo w takich kryzysach zawsze cierpią najbardziej najsłabsi 1f641.png

Pomóżcie, żeby ten kryzys nie zabił ostatniej deski ratunku dla tych zwierzaków, bo one oprócz niej nie mają tam nikogo.. Nikogo, kto chociażby skróciłby cierpienie..


Ukraina. Piekło na Ziemi. Bieda, korupcja i setki tysięcy bezpańskich psów. Zero schronisk, zero stowarzyszeń, fundacji. Obojętność i znieczulica. Psy umierające na ulicach, czołgające się, słaniające na nogach. I zero reakcji. Zero dotacji na sterylizacje. Walka z bezdomnością to na Ukrainie rozkładanie trutek na psy lub strzelanie do nich. I w tym piekle- Marina. Jedyna wolontariuszka, która jako jedna z 3 (!) na całą Ukrainę założyła prywatne schronisko (które utrzymuje wyłącznie dzięki datkom, przede wszystkim z zagranicy). Walczy, choć często opada z sił..

Mój profil na FB to Ola Lizak. Zna mnie i może potwierdzić moją uczciwość Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie oraz Pani Barbara Zarudzka z Psi Raju w Pasłęku. W przeszłości zostałam honorowym członkiem stowarzyszenia Pan i Pani Pies (za wsparcie ich działań i za adopcję Pielgrzyma- poniżej w linku nasza historia).

Marinę poznałam prawie trzy lata temu adoptując od niej moją ukochaną sunię Milanę.

Wpłacający127

KM
Katarzyna Mackiewicz
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
Marzena Macek
200 zł
LB
Ludwik Bielczyński
200 zł
K
Karolina
200 zł
IS
Izabella Szczepaniak
100 zł
KS
Klaudia Supernak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
G
Gosia Neumann
100 zł
IS
Izabella Szczepaniak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 359 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?