id: ecwb4x

Wirtualna puszka - realna pomoc Hospicjum Gliwice

Wirtualna puszka - realna pomoc Hospicjum Gliwice

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
18 820 zł 
z 20 220 zł
93%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Gliwicach serdecznie zwraca się z prośbą o wsparcie gliwickiego Hospicjum. Naszą coroczną tradycją (od ponad 20 lat) jest Kwesta Pierwszolistopadowa organizowana na gliwickich cmentarzach. Tegoroczna Kwesta z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się na dużo mniejszą skalę. Chcąc dostosować się do wymogów epidemicznych staramy się ograniczyć bezpośredni kontakt wolontariuszy akcyjnych z darczyńcami i w znacznym stopniu przenosimy Kwestę do Internetu.

Nasze Hospicjum już od ponad 20 lat opiekuje się osobami terminalnie chorymi. Zapewniamy pomoc stacjonarną i domową dla ludzi śmiertelnie chorych, a głównym celem naszych działań jest podnoszenie jakości życia. Personel Hospicjum dba o wszelkie potrzeby swoich podopiecznych, nie tylko te fizyczne ale także psychiczne i duchowe. Nasza działalność jest finansowana z NFZ, jednak pieniędzy nie starcza na wszystko. Dzięki ludziom dobrej woli, darowiznom pieniężnym i rzeczowym oraz wpływom z 1% podatku możemy realizować nasze cele statutowe, których nie obejmuje kontrakt z NFZ.

Ostatni czas pandemii był trudny dla wszystkich, dla nas również. Koszty związanie z zabezpieczeniem personelu przed COVID-19 już dawno przerosły nasze możliwości, ale bezpieczeństwo naszego zespołu jest priorytetem. Celem naszej zrzutki jest 1834 zł jest to numer naszego KRS, dzięki czemu otrzymujemy wpłaty z 1%. Gorąco prosimy o wsparcie. Pomóż nam nadal pomagać potrzebującym, to potrafimy robić najlepiej.

Całkowity dochód z tegorocznej Kwesty zostanie przeznaczony na rozbudowę i modernizację Gliwickiego Hospicjum. Za każdy, nawet najmniejszy dar serca w imieniu pacjentów i Zarządu Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 339

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MK
Mariola
200 zł
KM
Krzysztof Miścikowski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
BS
Bernard Scholz
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 601 zrzutek

i zebrali

762 669 977 zł

A ty na co dziś zbierasz?