id: ecwb4x

Wirtualna puszka - realna pomoc Hospicjum Gliwice

Wirtualna puszka - realna pomoc Hospicjum Gliwice

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
18 820 zł 
z 20 220 zł
93%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Gliwicach serdecznie zwraca się z prośbą o wsparcie gliwickiego Hospicjum. Naszą coroczną tradycją (od ponad 20 lat) jest Kwesta Pierwszolistopadowa organizowana na gliwickich cmentarzach. Tegoroczna Kwesta z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się na dużo mniejszą skalę. Chcąc dostosować się do wymogów epidemicznych staramy się ograniczyć bezpośredni kontakt wolontariuszy akcyjnych z darczyńcami i w znacznym stopniu przenosimy Kwestę do Internetu.

Nasze Hospicjum już od ponad 20 lat opiekuje się osobami terminalnie chorymi. Zapewniamy pomoc stacjonarną i domową dla ludzi śmiertelnie chorych, a głównym celem naszych działań jest podnoszenie jakości życia. Personel Hospicjum dba o wszelkie potrzeby swoich podopiecznych, nie tylko te fizyczne ale także psychiczne i duchowe. Nasza działalność jest finansowana z NFZ, jednak pieniędzy nie starcza na wszystko. Dzięki ludziom dobrej woli, darowiznom pieniężnym i rzeczowym oraz wpływom z 1% podatku możemy realizować nasze cele statutowe, których nie obejmuje kontrakt z NFZ.

Ostatni czas pandemii był trudny dla wszystkich, dla nas również. Koszty związanie z zabezpieczeniem personelu przed COVID-19 już dawno przerosły nasze możliwości, ale bezpieczeństwo naszego zespołu jest priorytetem. Celem naszej zrzutki jest 1834 zł jest to numer naszego KRS, dzięki czemu otrzymujemy wpłaty z 1%. Gorąco prosimy o wsparcie. Pomóż nam nadal pomagać potrzebującym, to potrafimy robić najlepiej.

Całkowity dochód z tegorocznej Kwesty zostanie przeznaczony na rozbudowę i modernizację Gliwickiego Hospicjum. Za każdy, nawet najmniejszy dar serca w imieniu pacjentów i Zarządu Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 339

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RR
Rada Rodziców przy ZSO nr 5 Gliwice
200 zł
CJ
Cecylia Jaworska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 105 zrzutek

i zebrali

620 174 833 zł

A ty na co dziś zbierasz?