id: cvwfxx

Na rehabilitację i leczenie.

Na rehabilitację i leczenie.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
66 097 zł 
z 400 000
16%
214 dni
do końca
636
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 489 zrzutek i zebrali 880 976 041 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Kochani, od około tygodnia zamiast w Krakowie jesteśmy we Wrocławiu na kolejnym turnusie nierefundowanej rehabilitacji(Vratislavia medica). Nadal zbieramy na kolejne turnusy dla Edytki które są niezbędne ... Bardzo was prosimy o wsparcie. Każda symboliczna wpłata zbliża nas do celu. Jesteśmy przekonani że Edytka zrobi wszystko aby wrócić do sprawności ... Ona nas jeszcze zaskoczy. Walczy i walczyć będzie a to wszystko dzięki wam i waszemu wsparciu. Dziękujemy ❤️


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

POMÓŻ W WALCE ZE STWARDNIENIEM ROZSIANYM I ATAKSJĄ. Mam na imię Edyta, mam 24 lata. Moje życie zawaliło się w kwietniu 2021r. Pewnego ranka obudziłam się z bólem oka, niedowidzeniem i podwójnym widzeniem. Umówiłam wizytę u okulisty w trybie pilnym, lecz okulista nic nie stwierdził (pacjent nie widzi, okulista nie widzi). Dowiedziałam się, że to pozagałkowe zapalenie nerwu. Dostałam skierowanie do szpitala, tam podali mi sterydy, ale słabo pomogły. W okresie czerwiec – lipiec byłam w szpitalu przez 4 tygodnie. Tam byłam leczona pod kątem boreliozy – niestety diagnoza była nietrafna. W tym okresie jeszcze miałam zwiększone problemy z niedowidzeniem, ponownie przyjmowałam sterydy. Efekt był chwilowy. W lutym 2022 stwierdzono u mnie kolejne zapalenie nerwu wzrokowego, ponownie dostałam sterydy i ponownie to nie pomogło (nie mogli wygasić rzutu, ponieważ miałam osłabiony żołądek przez sterydy). Nie chodząca już wróciłam do domu na 4 tygodnie. Lekarze zapewnili mnie, że nastąpi poprawa, lecz z dnia na dzień było coraz gorzej (cytuję lekarza "czekać na kolejny wlew Tysabrii"). Po 4 tygodniowym pobycie w domu, pojechałam do szpitala. Został wykonany rezonans i lekarze zauważyli nowe zmiany w móżdżku, konsekwencje - brak równowagi i porażenie czterokończynowe, ataksja, oczopląs, słaby wzrok. Przeszłam 6-tygodniową rehabilitację. Niestety bez zmian. Obecnie nie chodzę 4 miesiące przez ataksję. Ciężki okres w życiu, strach jakiego nigdy nie doświadczyłam... Depresja, płacz, załamanie, bezradność... Obecnie zbieram na rehabilitację prywatną. Szukam alternatywnych metod leczenia, m.in terapia komórkami macierzystymi, która jest bardzo droga. Dlatego kochani, każda złotówka będzie dla mnie na wagę złota. Bardzo dziękuję za pomoc.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 636

preloader

Komentarze 22

 
2500 znaków
 • Karolina Zawadzka

  Kochana. Wszystkiego Najlepszego z okazji Twoich 25 urodzin. I życzę Ci zdrowia i powrotu do stanu z przed choroby, szczęścia, pomyślności i spełnienia najskrytszych swoich marzeń.
  Życzy Ci Karolina wraz z jej rodzicami

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymaj się!

  70 zł
 • MP
  Magdalena

  Jestem niewiele starsza niż Ty. Moje życie wreszcie, po przejsciach jako tako się ułożyło, tego życzę też Tobie. Musisz wierzyć, bądź silna, nie poddawaj się.

  70 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Więcej nie mam, powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia!

  4,10 zł
 • Karolina Zawadzka

  Trzymaj się. Nie poddawaj się. Bądź cały czas silna i tak pozytywna osoba jak jesteś. Koleżanka z szpitalnej sali.

  20 zł