Aktualności1

  • Wysokości kwoty jaką zbieramy wynika z tego, że warsztaty będą prowadzone w sposób ciągły w miarę uzyskanych środków, które będą przeznaczone na produkty, koszty specjalistów arteterapii, wynajem lokalu i opłaty za media. Planujemy również organizację warsztatów wyjazdowych, przeprowadzanych w pięknej okolicy, blisko natury.

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nasza fundacja zbiera środki na organizację integracyjnych warsztatów artystyczno-terapeutycznych dla dzieci. Projektem obejmiemy również dzieci z niepełnosprawnościami. Ponadto chcemy, aby uczestnikami warsztatów były głównie dzieci z rodzin dysfunkcyjnych oraz takie, które mają znacznie utrudniony dostęp do zajęć pozalekcyjnych, warsztatowych i kulturalnych. W ramach zajęć dzieci będą uczyły się sposobów ozdabiania przedmiotów drewnianych oraz będą wykonywały np. ekologiczne zabawki oraz inne ozdoby i dekoracje. Uzupełnieniem zakresu terapeutycznego będzie udział w warsztatach specjalistki od felinoterapii. Obecność kotów będzie wykorzystywana przede wszystkim w odniesieniu do dzieci z niepełnosprawnościami. Za ich pomocą będzie łatwiej dotrzeć to tych uczestników, a im zaś łatwiej wyrazić emocje, uczucia i przełożyć to na część artystyczną spotkań.

Głównym założeniem projektu jest integracja dzieci ze swoimi rówieśnikami z niepełnosprawnościami, uczenie tolerancji i uświadomienie ważności budowania relacji w grupie, jako lepszej alternatywy dla znajomości "internetowych".

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4

OI
Ola i Kasia
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 338 zrzutek

i zebrali

440 668 347 zł

A ty na co dziś zbierasz?