id: 25pv57

SMA w drodze po samodzielność...

SMA w drodze po samodzielność...

 
Justyna Aleksander

Updates3

  • Kochani jestem już w domu po zabiegu, mam się dobrze ❤️ Po zdjęciu gipsu czekają mnie ćwiczenia i nauka chodzenia w nowym układzie stopy, dam radę i tak się cieszę, że najgorsze już za mną a teraz będzie lepiej 😊

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Od dziecka borykam się z rdzeniowym zanikiem mięśni, znanym powszechnie jako SMA.


Niestety w ostatnim czasie, mój stan znacznie się pogorszył, dlatego właśnie teraz potrzebuję Waszej pomocy. Jednym z głównych następstw mojej choroby są ogromne problemy z poruszaniem się. Obecnie, przez nienaturalnie wykrzywiającą się stopę, nie jestem w stanie utrzymać równowagi ani nawet kontynuować rehabilitacji, która jest dla mnie ogromną szansą na poprawę mojego codziennego funkcjonowania. Na ten moment jedyną szansą jest dla mnie operacja mająca na celu wydłużenie ścięgna piszczelowego oraz osteotomia kości piętowej. Tylko dzięki temu będę mogła powrócić do wykonywania zwykłych/ codziennych czynności bez bólu. 


Ten zabieg to szansa na odzyskanie radości życia na co dzień i wielki krok w mojej walce o samodzielność.

Comments 5

 
2500 characters
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using