Lipka .... Cierpiąca kotka z ogromnym polipem :(
Lipka .... Cierpiąca kotka z ogromnym polipem :(
Updates1
-
Otrzymałyśmy fakturę za pomoc Lipce.
Dzięki Waszym wpłatom na zrzutkę oraz na konto, udało się uregulować pierwsze długi.
Dziękujemy!
Zamykamy zbiórkę, a lody Lipki możecie nadal śledzić na naszym FB - jest bezpieczna!!! :)

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
Ja pierniczę! 😭😭
Tak jest przy każdej masowej akcji kastracji!
Zawsze są przypadki "bez wyjścia "
Kicia ze skrzywioną główką z wczorajszego posta jest naprawdę w złym stanie !
Miała w nosogardzieli ogromny polip (usunięto), ma trudności z pobieraniem pokarmu, jest wychudzona i odwodniona, została pobrana krew do badań.
No i co my mamy z nią zrobić?
Żyje na wolności, mamy od tak ją wypuścić i zapomnieć, bo nie mamy gdzie jej zabrać?!
Jeszcze to cholerne prawo - ustawa o której nawet nie chcę sie teraz rozwijać bo zalewa mnie krew 😤
Jutro powstaje zbiórka na Bartusiowo - azyl dla kotów. To nasze być albo nie być. Być albo nie być wszystkich kotów, które stają nam na drodze, a my jesteśmy ich jedyną nadzieją.
Tylko na Was możemy liczyć. 💔
Tymczasem gdyby ktoś chciał nam pomóc w opłaceniu dotychczasowych zabiegów wokół Lipki, bo takie imię dostała, prosimy o darowizny.
Poniżej polip usunięty z nosogardzieli !!!
