Remont Domu Dziecka w Łopuszce Małej ID: 2hu3cp

Remont Domu Dziecka w Łopuszce Małej ID: 2hu3cp

20 213 zł from 20 000 zł

101%

20 213 zł

20 213 zł

from 20 000 zł

ended

ended

12.12.2019

220

220

contributors
101%
Donate

Updates 1

  • MAMY pierwszy tysiąc!!!!! :D
    Read more

Description

Dom Dziecka w Łopuszce Małej pilnie potrzebuje wymiany pieca centralnego i odwodnienia całego budynku.Kochani!

Dom Dziecka w Łopuszce Małej k. Przeworska potrzebuje naszej pomocy. Konieczny jest remont budynku. Pozwólcie, że w kilku słowach przybliżę Wam całą sytuację.

Dom Dziecka w Łopuszce Małej został założony przez Fundację Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II "WZRASTANIE". Wychowankowie tego domu to wspaniałe dzieci i młodzież. Kiedy po raz pierwszy ich odwiedziłam już od progu przywitał mnie uśmiech i ciepłe spojrzenie Pani Ewy. Budynek, w którym mieszkają dzieci to zabytkowy dworek położony w przepięknej okolicy. Niestety upływ czasu zrobił swoje i obecnie dom jest w nie najlepszym stanie. Jest on zawiligocony i zagrzybiony. Na domiar złego piec, który ogrzewał budynek nie nadaje się już do użytku. Czasu jest mało, bo choć z nieba leje się żar, to okres grzewczy rozpocznie się już za 3 miesiące.

Dom Dziecka w Łopuszce Małej to ciepły i bezpieczny Dom (Rodzina) stworzony dzięki ogromnej pracy i wielkim sercom wychowawców - wolontariuszy. Jedynym i największym ich zmartwieniem jest stan techniczny budynku w którym mieszkają.

Każda złotówka przybliża nas do celu, naprawdę KAŻDA :) Z całego serca proszę wszystkich o wsparcie dla nich. Powiedzcie o akcji swoim znajomym udostępniając zrzutkę.

Z ogromną radością poinformuję Was o sukcesie, w który mocno wierzę. A sukcesem będzie ciepły i odnowiony Dom dla Dzieci.

Już teraz Wam DZIĘKUJĘ!


Contributors220

 
Anonymous
10 zł
 
Anonymous
100 zł
 
Anonymous
hidden
 
Anonymous
1 zł
 
Anonymous
5 zł
MK
Mikołaj Kaźmierski
10 zł
 
Anonymous
8 zł
GK
Grzegorz Kowalski
50 zł
MR
Michał Rudolf
23 zł
 
Anonymous
hidden
See more

Comments17

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

516 713 whip-rounds


What are you collecting for today?