id: 2wnbmj

Marzenie zmieniające świat

Marzenie zmieniające świat

Our users created 1 167 699 fundraisers and raised 1 215 426 366 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy Przyjaciele,

Jestem Marcin, założyciel marki NB Minerals a prywatnie ojciec trójki wspaniałych dzieci. Chciałbym podzielić się z Wami moją historią oraz misją, którą od kilku lat z pasją realizuję.


Od najmłodszych lat marzyłem o stworzeniu czegoś, co przyniesie pozytywne zmiany na świecie. Mimo trudności wynikających z ciężkiej sytuacji finansowej w domu rodzinnym oraz innych wyzwań, które życie rzuciło mi na drogę, postanowiłem nie poddawać się. Zacząłem pracować na swoje utrzymanie już w wieku 16 lat. Ta sytuacja nauczyła mnie wartości ciężkiej pracy, wytrwałości oraz szacunku do tego, co mam. Stała się też bodźcem do wyznaczania sobie ambitnych celów.


Moja przygoda w dziedzinie rolnictwa ekologicznego rozpoczęła się, gdy zacząłem pracować z Przyjaciółmi nad pakowaniem mączki bazaltowej. Z nostalgią wspominam stodołę, w której to wszystko się zaczęło oraz długie godziny spędzone na ręcznym pakowaniu łopatami. Ta prosta, ale intensywna praca była dla mnie kluczem do odkrycia nowej drogi w moim życiu zawodowym. Dodatkowo, od momentu gdy zostałem tatą, zdrowie stało się dla mnie jeszcze ważniejsze. Widzę, jak istotne jest, abyśmy dbali o zdrową żywność i środowisko, w którym rosną i rozwijają się nasze dzieci.


Jako jeden z pierwszych i nielicznych w Polsce uzyskałem zezwolenia MRiRW oraz certyfikaty ekologiczne pozwalające mieć pewność, że moje produkty są najwyższej jakości. Jednak moja misja jeszcze się nie zakończyła. Obecnie poświęcam się pracy nad wykorzystaniem naturalnych minerałów w rolnictwie precyzyjnym, co może przynieść prawdziwą rewolucję w tej dziedzinie -minerały mogą stać się idealnymi do oprysku, co pozwala roślinom natychmiastowo czerpać z nich pełne bogactwo. Pierwsze próby już wyraźnie pokazały ogromny potencjał - wzmocniły one rośliny, poprawiły ich wygląd oraz zwiększyły masę suchą plonów. To fascynujące odkrycie inspiruje mnie do dalszych badań i rozwoju, wierząc, że może to zmienić oblicze rolnictwa.


Przeszkodą na mojej drodze są ogromne koszty badań, produkcji i zakupu ewentualnych maszyn. Dlatego dziś zwracam się do Was z prośbą o wsparcie. Każda złotówka przekazana na tę zbiórkę pomoże mi kontynuować moją misję - pragnę nadal pracować nad rozwojem naturalnych produktów, które mogą przyczynić się do tego, że będziemy czerpać z natury to, co najlepsze i żyć w świecie mniej zanieczyszczonych chemią.


W ramach wdzięczności za Wasze wsparcie, każdy, kto przekaże darowiznę, otrzyma ode mnie kupon rabatowy na produkty do oprysku w wysokości 30%. Wierzę, że razem możemy dokonać wielkich rzeczy - możemy walczyć o zdrowie roślin, co w konsekwencji przyniesie korzyści nie tylko dla naszej planety, ale także dla przyszłych pokoleń.


Dziękuję za każdą formę wsparcia, jaką możecie mi zaoferować. Wasza dobroć sprawi, że marzenia o lepszym świecie staną się rzeczywistością.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 11

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
100 zł
NP
Natalia Pawłowska
100 zł
MM
Małgorzata Milówka
20 zł
AG
Agata
20 zł
KO
Wojtek
1 000 zł
 
Hidden data
20 zł
AG
Agnieszka
20 zł
JA
Jakub
50 zł
JJ
Julia
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters