id: 2ya974

Samodzielność- nowy wózek inwalidzki dla Karola Safaryna

Samodzielność- nowy wózek inwalidzki dla Karola Safaryna

Our users created 1 188 669 fundraisers and raised 1 251 896 967 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni Państwo!

Mam na imię Iwona i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla mojego przyjaciela Karola Safaryna.

Karol ma 36 lat. Od osiemnastego roku życia choruje na ostre wielokorzeniowe zapalenie korzeni wraz z demielizacją ruchowo-czuciową i porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim.

Karol w życiu codziennym jest bardzo ambitną, kreatywną i pracowitą osobą. Jedyne ograniczenie jakie posiada to tylko i "aż" ruchowe. Niestety stary pojazd odmówił posłuszeństwa. Pomimo wielokrotnych napraw nie wytrzymuje już Jego wagi i jazda na nim nie jest już bezpieczna ponieważ konstrukcja pęka. Nowy wózek, odpowiedni do wagi Karola wyceniono na kwotę 18300 zł. Kwota ta przerasta jego budżet nawet z dofinansowaniem z NFZ i PEFRON (7500zł). Posiadam pełną, szczegółową wycenę wózka. 

Karol na codzień czerpie z życia garściami, nigdy się nie poddaje pomimo przeszkód pragnie żyć i być samodzielny jak każdy z nas. Nie raz udowodnił nam, że w życiu nie ma żadnych barier i zawsze warto próbować i walczyć do końca.

Dziś na jego drodze stanęła jedna bariera - finansowa, której sam nie jest w stanie pokonać. Dlatego też zdecydowałam się założyć tą zrzutkę ponieważ wiem, że On sam o tę pomoc nie poprosi.

Dla nas to symboliczna złotówka, dla Karola to niezależność. Jestem pewna, że On sam odwdzięczy się nam ze zdwojoną siłą. Dziękuję z całego serca za każdą wpłatę. Pamiętajcie dobro wraca.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 85

KK
kk13
A-
SUMiK - Powraca :)
650 zł
SU
SUMiK
1 500 zł
WD
Wiktoria Drzewiecka
5 zł
AL
Aldona
100 zł
 
User unregistered
70 zł
JR
Julia Romaniuk
20 zł
MK
Mariya
100 zł
AM
A. M. Karwińscy
200 zł
ML
Mariola
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!