id: 2yd8xy

Na remont mieszkania

Na remont mieszkania

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 641 fundraisers and raised 1 217 028 915 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam

Stworzyłam tą zbiórkę ponieważ nie stać nas samemu na wyremontowanie mieszkania. Ja z narzeczonym chorujemy przewlekle

Ja (otyłość olbrzymia, przepuklina rozworu przełykowego, nadzerki na żołądku, dyskopatia wielopoziomowa kręgosłupa, oraz arytmia i tachykardia.

Narzeczony

Od 5 roku życia leczy się, ma upośledzenie w stopniu lekkim, opóźnienie w rozwoju, astma oskrzelowa oraz padaczka.

Mamy 3 dzieci. 12 lat, 11 lat i 13 miesięcy. Dwoje starszych aktualnie są w rodzinie zastępczej i staramy się o ich odzyskanie, Sąd nie chce oddać dzieci ze względu na brak stałego miejsca zamieszkania. Nie stać nas na opłaty na wynajem mieszkania, dlatego złożyłam wniosek do urzędu miasta o mieszkanie komunalne z zasobów gminy, w odpowiedzi dostałam iż przysługuje nam prawo do lokalu komunalnego i jesteśmy w kolejce. W naszym mieście jest program MIESZKANIE ZA REMONT, jeśli wyremontujesz sobie sam mieszkanie, dostaniesz je od razu. Dlatego z całego serca błagamy Państwa o pomoc. Naszym jedynym marzeniem jest mieć wszystkie dzieci przy sobie, mieć prawdziwą kochającą się rodzinę i dach nad głową. Chcielibysmy mieć szansę na godne normalne spokojne życie i mamy nadzieję że znajdą się ludzie o złotym sercu i pomogą nam stanąć na nogi.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 1

no donations yet, be first to donate!

Amount and user data was hidden by organiser