id: 33x3bs

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw 2023

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw 2023

Our users created 1 152 366 fundraisers and raised 1 197 732 913 zł

What will you fundraise for today?

Description

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw to wydarzenie organizowane przez grupę różnorodnych, pełnych pasji i miłości do drugiego człowieka ludzi.

 

Naszym najważniejszym celem jest pomoc ludziom w pokonywaniu własnych ograniczeń. Od 10 lat inspirujemy innych do życia wolnego od wszelkich nałogów i uzależnień. Wspieramy rodziców w wychowywaniu potomstwa w duchu miłości i szacunku do drugiego człowieka - dziecka. Prowadzimy działania edukujące i przeciwdziałające przemocy, agresji, uzależnieniom oraz zaniedbaniom rodzicielskim. Poprzez zorganizowane wydarzenia promujemy kulturę fizyczną i aktywne spędzanie wolnego czasu, zachęcamy do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Pomagamy w odnalezieniu swoich mocnych stron, życia w zgodzie ze sobą i innymi.


Od 2014 roku działamy z ramienia Stowarzyszenia Ponad Ograniczeniami. Głównym punktem naszych corocznych działań jest wakacyjna akcja o nazwie Tydzień Pozytywnych Inicjatyw.


W tym roku impreza odbędzie się na terenie Gorlic - niewielkiego miasteczka w południowo-wschodniej Małopolsce. W dniach 31 lipca - 05 sierpnia 2023, z grupą ponad 35 wolontariuszy, będziemy inspirować ludzi do pozytywnych działań na rzecz drugiego człowieka i lokalnej społeczności, promować uniwersalne wartości chrześcijańskie, takie jak bezinteresowność, troska o innych, współczucie i miłość, a także świetnie bawić się z dziećmi i młodzieżą.


Tegoroczna edycja TPI jest jubileuszowa - wydarzenie będzie zorganizowane już po raz 10. Z tej okazji przygotowaliśmy nadzwyczaj bogatą ofertę wydarzeń. W planach mamy:

  • szereg zabaw i konkursów z nagrodami - między innymi turniej umiejętności piłkarskich "Turbokozak", gra miejska "Gorlicjada", zawody sprawnościowe dla dzieci we wszystkich przedziałach wiekowych
  • różnorodne wydarzenia i happeningi, połączone z prelekcjami motywacyjnymi
  • zajęcia edukacyjno-biblijne dla dzieci i młodzieży, połączone z zabawami grupowymi oraz darmowymi atrakcjami (trampolina, dmuchańce)
  • aktywności prospołeczne, promujące ideę wolontariatu (trzepanie dywanów, pomoc potrzebującym w codziennych obowiązkach, sprzątanie najczęściej uczęszczanych ulic)
  • kampania profilaktyczna NO PROMIL - NO PROBLEM
  • piknik rodzinny, połączony z konkurencjami sportowymi dla całych rodzin oraz koncertem zespołu TGD na rynku gorlickim.


Każde wydarzenie, zorganizowane w trakcie Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw jest zawsze bezpłatne dla wszystkich uczestników. Koszt organizacji wydarzenia jest pokryty ze środków Stowarzyszenia, wpłat od Partnerów i Sponsorów wydarzenia oraz od indywidualnych darczyńców.


Ze względu na bogatą ofertę przygotowaną z okazji jubileuszowej edycji wydarzenia oraz rosnące ceny, tegoroczny koszt imprezy przekroczy na pewno 50 tys. złotych i będzie dużo wyższy niż budżet każdej z poprzednich edycji. Dlatego też zdecydowaliśmy się jako organizatorzy poprosić Państwa o wsparcie naszej szczytnej idei. Uzbierane pieniądze przeznaczymy na: zakup atrakcyjnych nagród rzeczowych dla dzieci i młodzieży, organizację koncertu, środki czystości niezbędne do prac społecznych, wynajem i transport atrakcji, artykuły papiernicze oraz rekwizyty potrzebne do organizacji happeningów.


Za każdą przelaną kwotę będziemy niezmiernie wdzięczni.There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 37

NO
Noemi
1 500 zł
DC
David Collinson
1 000 zł
AK
Artur K.
500 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
300 zł
 
Hidden data
250 zł
 
Hidden data
200 zł
 
Hidden data
200 zł
See more

Comments 1

 
2500 char