id: 34f3hg

Urodzinowa zbiórka Lelci - SZLACHETNA PACZKA

Urodzinowa zbiórka Lelci - SZLACHETNA PACZKA

Our users created 1 168 133 fundraisers and raised 1 216 216 684 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! W związku z moimi 28. urodzinami postanowiłam ponownie prosić o Wasze wsparcie przy zorganizowaniu Szlachetnej Paczki!


Historia Rodziny

Pan Jarek i pan Adam chorują od urodzenia na rdzeniowy zanik mięśni. Stan zdrowia pogorszył się bardzo w ciągu ostatnich lat. Mężczyźni mogą poruszać jedynie palcami u rąk. Na skutek ciągłego leżenia maja bardzo duże odleżyny, których leczenie specjalistycznymi opatrunkami pochłania ogromne nakłady finansowe. Wszystkie, nawet najprostsze czynności wymagają pomocy innych osób. Potrzebują całodobowej opieki, którą sprawuje nad nimi ich mama. Pani Halina, pomimo swojego wieku, dzielnie sobie radzi, wspomagają ją opiekunowie z MOPRu. Rodzina utrzymuje się z renty obu synów i emerytury mamy łącznie to 4410 zł. Po odjęciu niezbędnych wydatków na życie oraz leczenie, na jedną osobę przypada 393 zł.


Piękno Rodziny

Rodzina boryka się z trudną sytuacją, niezależną od niej i na którą nie ma wpływu. Pomimo codziennych trudności rodzina nie traci pogody ducha. Panowie od urodzenia chorują, ich stan się pogarsza, a wciąż widać, że mają zainteresowania oraz marzenia, które starają się realizować. Pan Adam interesuje się komputerami i wszystkim, co z tym związane. Pan Jarek jest fanem piłki nożnej, czasem nawet pojawia się na meczach lokalnej drużyny. Ich mama, w wolnej chwili lubi zasiąść przed ekranem telewizora, pooglądać serial i najzwyczajniej w świecie odpocząć. Rodzina nauczyła się żyć z chorobą. Doceniają każdy dobry dzień, zwłaszcza taki gdy tylko panowie czują się lepiej.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 220

preloader

Comments 3

 
2500 characters